កិច្ចប្រជុំពិភាក្សាការងារ ជាមួយក្រុមហ៊ុន RSL Global Logistics
កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ (កសស) ៖​ នាវេលាម៉ោង ១០ ព្រឹក ថ្ងៃអង្គារ ១ កើត ខែជេស្ឋ ឆ្នាំម្សាញ់ សប្តស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៩ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី២៧ ខែឧសភា ឆ្នាំ២០២៥ នៅសាលប្រជុំតូច កសស លោក ថៃ ឬទ្ធី អគ្គនាយករង ទទួលបន្ទុកអាជីវកម្ម តំណាង ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក ...
កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ (កសស) ៖​ នាវេលាម៉ោង ១០ ព្រឹក ថ្ងៃអង្គារ ១ កើត ខែជេស្ឋ ឆ្នាំម្សាញ់ សប្តស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៩ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី២៧ ខែឧសភា ឆ្នាំ២០២៥ នៅសាលប្រជុំតូច កសស លោក ថៃ ឬទ្ធី អគ្គនាយករង ទទួលបន្ទុកអាជីវកម្ម តំណាង ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ និងថ្នាក់ដឹកនាំ កសស បានបើកកិច្ចប្រជុំពិភាក្សាការងារជាមួយ ក្រុមហ៊ុន RSL Global Logistics ស្តីពី នីតិវិធី នៃការបំពេញបែបបទ និងការលើកដាក់ទំនិញនាំចេញចំណិតឈើ (Wood Chips) នៅកំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ

Sihanoukville Autonomous Port (PAS) : At 10 AM on Tuesday, 27th May 2025, at the venue of PAS Meeting Room, Mr. Thay Rithy, Deputy Director-General in charge of Business, Representative of His Excellency Lou Kim Chhun, Delegate of the Royal Government of Cambodia in charge as Chairman ...
Held a discussion meeting with RSL Global Logistics Co.,Ltd
Sihanoukville Autonomous Port (PAS) : At 10 AM on Tuesday, 27th May 2025, at the venue of PAS Meeting Room, Mr. Thay Rithy, Deputy Director-General in charge of Business, Representative of His Excellency Lou Kim Chhun, Delegate of the Royal Government of Cambodia in charge as Chairman and CEO of Sihanoukville Autonomous Port and PAS Management, held a discussion meeting with RSL Global Logistics Co.,Ltd., regarding documentation procedure and export of wood chips at Sihanoukville Autonomous Port