ការជួបសំដែងការគួរសម និងអបអរសាទរ របស់ភាគហ៊ុនិកសក្តានុពល KAMIGUMI Co., Ltd & HANSHIN
រាជធានីភ្នំពេញ ៖ នាវេលាម៉ោង ១១:១៥ព្រឹក ថ្ងៃព្រហស្បតិ៍ ៩ រោច ខែជេស្ឋ ឆ្នាំម្សាញ់ សប្តស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៩ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី១៩ ខែមិថុនា ឆ្នាំ២០២៥ នៅ...
ការជួបសំដែងការគួរសម និងអបអរសាទរ របស់ភាគហ៊ុនិកសក្តានុពល KAMIGUMI Co., Ltd & HANSHIN  រាជធានីភ្នំពេញ ៖ នាវេលាម៉ោង ១១:១៥ព្រឹក ថ្ងៃព្រហស្បតិ៍ ៩ រោច ខែជេស្ឋ ឆ្នាំម្សាញ់ សប្តស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៩ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី១៩ ខែមិថុនា ឆ្នាំ២០២៥ នៅសណ្ឋាគារ Raffles Le Royal រាជធានីភ្នំពេញ ៖ ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ និងជាប្រធានមហាសន្និបាតភាគហ៊ុនិក និងថ្នាក់ដឹកនាំ កសស បានអនុញ្ញាតឲភាគហ៊ុនិកសក្តានុពល KAMIGUMI Co., Ltd. និង Kobe-Osaka International Port Corporation (HANSHIN) ចូលសម្តែងការគួរសម និងចូលអបអរសាទរចំពោះមហាសន្និបាតភាគហ៊ុនិក លើកទី ៨ របស់ កសស និងលទ្ធផលអាជីវកម្មសម្រចបានក្នុងឆ្នាំ២០២៤ និងទិសដៅការងារអាជីកម្ម ឆ្នាំ២០២៥ ។

KAMIGUMI Co., Ltd. and Kobe-Osaka International Port Corporation (HANSHIN) to pay a courtesy call and expressed the heartfelt congratulations to the 8th General Shareholder Meeting of PAS
Phnom Penh Capital City : At 7:15AM on Thursday, 19th June 2025 at Raffles Hotel Le Royal in Phnom Penh: His Excellency Lou Kim Chhun, Delegate of the Royal Government of Cambodia in charge as Chairman & CEO of Sihanoukville Autonomous Port and Chairman of the 8th General Shareholder Meeting, and PAS Management, allowed the potential shareholders (KAMIGUMI Co., Ltd. and Kobe-Osaka International Port Corporation (HANSHIN) to pay a courtesy call and expressed the heartfelt congratulations to the 8th General Shareholder Meeting of PAS and the operation performance result in 2024 and the operational plan for 2025.