ដំណើរទស្សនកិច្ចសម្តែងការគួរសម និងកិច្ចប្រជុំពិភាក្សាការងារជាមួយ ក្រុមហ៊ុន Evergreen Shipping Services (Cambodia) Co., Ltd. នៅ កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ
កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ (កសស) ៖ នាវេលាម៉ោង ២ រសៀល ថ្ងៃចន្ទ ១០ រោច ខែពិសាខ ឆ្នាំមមី អដ្ឋស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៧០ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី១១ ខែឧសភា ឆ្នាំ២០២៦ នៅសាលប្រជុំតូច កសស ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ និងថ្នាក់ដឹកនាំ កសស បានទទួលស្វាគមន៍ ដំណើរទស្សនកិច្ចសម្តែងការគួរសម និងជួបប្រជុំពិភាក្សាការងារជាមួយ ក្រុមហ៊ុន Evergreen Shipping Services (Cambodia) Co., Ltd. ក្នុងគោលបំណងស្វែងយល់ពី សក្តានុពល វឌ្ឍនភាព ប្រតិបត្តិការ និងការអភិវឌ្ឍរបស់ កសស និងធ្វើការណែនាំ លោក Mio Hou អ្នកតំណាងអាណត្តិថ្មីមកពី ក្រុមហ៊ុនធំតៃវ៉ាន់

A courtesy visit of and held a discussion meeting with Evergreen Shipping Services (Cambodia) Co., Ltd
Sihanoukville Autonomous Port (PAS) : At 2 PM on Monday, 11th May 2026, at the venue of PAS Meeting Room, His Excellency Lou Kim Chhun, Delegate of the Royal Government of Cambodia in charge as Chairman and CEO of Sihanoukville Autonomous Port and PAS Management, welcomed a courtesy visit of and held a discussion meeting with Evergreen Shipping Services (Cambodia) Co., Ltd., in purpose to learn about PAS's potentials, progress, operations, and developments, and to introduce Mr. Mio Hou, a new mandate representative from a major Taiwanese company