ការអញ្ជើញចូលរួមរំលែកទុក្ខ ក្នុងពិធីបុណ្យសព របស់ លោក ច័ន្ទ មុនី និយោជិត នៃកំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ
ខេត្តព្រះសីហនុ ៖ នាវេលាម៉ោង ៩ ព្រឹក ថ្ងៃពុធ ៦ កើត ខែពិសាខ ឆ្នាំមមី អដ្ឋស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៩ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី២២ ខែមេសា ឆ្នាំ២០២៦ លោក ថៃ ឬទ្ធី អគ្គនាយករង ទទួលបន្ទុកអាជីវកម្ម តំណាង ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ (កសស) បានអញ្ជើញដឹកនាំ ...
ខេត្តព្រះសីហនុ ៖ នាវេលាម៉ោង ៩ ព្រឹក ថ្ងៃពុធ ៦ កើត ខែពិសាខ ឆ្នាំមមី អដ្ឋស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៩ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី២២ ខែមេសា ឆ្នាំ២០២៦ លោក ថៃ ឬទ្ធី អគ្គនាយករង ទទួលបន្ទុកអាជីវកម្ម តំណាង ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ (កសស) បានអញ្ជើញដឹកនាំ ក្រុមការងារ កសស ចូលរួមរំលែកទុក្ខ ក្នុងពិធីបុណ្យសព របស់ លោក ច័ន្ទ មុនី និយោជិត នៃកំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ ដែលបានទទួលមរណភាព ក្នុងជន្មាយុ ៦១ ឆ្នាំ ដោយ រោគាពាធ

A funeral ceremony of Mr. Chan Mony, Employee of Sihanoukville Autonomous Port
Preah Sihanouk Province : At 9 AM On Wednesday, 22nd April 2026, Mr. Thay Rithy, Deputy Director-General in charge of Business, Representative of His Excellency Lou Kim Chhun, Delegate of the Royal Government of Cambodia in charge as Chairman and CEO of Sihanoukville Autonomous Port (PAS) ...
Preah Sihanouk Province : At 9 AM On Wednesday, 22nd April 2026, Mr. Thay Rithy, Deputy Director-General in charge of Business, Representative of His Excellency Lou Kim Chhun, Delegate of the Royal Government of Cambodia in charge as Chairman and CEO of Sihanoukville Autonomous Port (PAS), led the PAS Working Group, to attend a funeral ceremony of Mr. Chan Mony, Employee of Sihanoukville Autonomous Port, passing away at the age of 61 years old due to illness