យុទ្ធនាការ “១ មុឺនរៀល ១ មុឺននាក់” របស់មូលនិធិគន្ធបុប្ផាកម្ពុជា នៅកំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ
កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ (កសស) ៖ នាវេលាម៉ោង ៩:៣០ នាទីព្រឹក ថ្ងៃពុធ ២ កើត ខែជេស្ឋ ឆ្នាំម្សាញ់ សប្តស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៩ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី២៨ ខែឧសភា ឆ្នាំ២០២៥ ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ និងថ្នាក់ដឹកនាំ កសស បានរៀបចំ ...
កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ (កសស) ៖ នាវេលាម៉ោង ៩:៣០ នាទីព្រឹក ថ្ងៃពុធ ២ កើត ខែជេស្ឋ ឆ្នាំម្សាញ់ សប្តស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៩ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី២៨ ខែឧសភា ឆ្នាំ២០២៥ ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ និងថ្នាក់ដឹកនាំ កសស បានរៀបចំយុទ្ធនាការ “១ មុឺនរៀល ១ មុឺននាក់” របស់មូលនិធិគន្ធបុប្ផាកម្ពុជា ដើម្បីចូលរួមចំណែក ក្នុងការផ្តល់ក្តីសង្ឃឹម ក្តីស្រឡាញ់ ស្នាមញញឹម ចំពោះកុមារ នៅប្រទេសកម្ពុជា

Sihanoukville Autonomous Port (PAS) : At 9:30 AM on Wednesday, 28th May 2025, at the venue of PAS Administrative Building, His Excellency Lou Kim Chhun, Delegate of the Royal Government of Cambodia in charge as Chairman and CEO of Sihanoukville Autonomous Port and PAS Management ...
A promotion campaign “10 Thousand Riels 10 Thousand People” of Cambodia Kantha Bopha Foundation
Sihanoukville Autonomous Port (PAS) : At 9:30 AM on Wednesday, 28th May 2025, at the venue of PAS Administrative Building, His Excellency Lou Kim Chhun, Delegate of the Royal Government of Cambodia in charge as Chairman and CEO of Sihanoukville Autonomous Port and PAS Management, organized a promotion campaign “10 Thousand Riels 10 Thousand People” of Cambodia Kantha Bopha Foundation to contribute in offering hope, love and smiles for children in Cambodia