ដំណើរទស្សនកិច្ចសម្តែងការគួរសម នៃគណៈប្រតិភូ ខេត្តបាកលីវ នៃសាធារណរដ្ឋប្រជាមានិតវៀតណាម មកកាន់ កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ
កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ​ (កសស) ៖ នាវេលាម៉ោង ២ រសៀល ថ្ងៃពុធ ១២ កើត ខែចេត្រ ឆ្នាំរោង ឆស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៨ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី៩ ខែមេសា ឆ្នាំ២០២៥ នៅសាលប្រជុំធំ កសស លោក ថោង វីរ៉ូ អគ្គនាយករង ទទួលបន្ទុករដ្ឋបាល-គ្រប់គ្រង តំណាង ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាល ...
កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ​ (កសស) ៖ នាវេលាម៉ោង ២ រសៀល ថ្ងៃពុធ ១២ កើត ខែចេត្រ ឆ្នាំរោង ឆស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៨ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី៩ ខែមេសា ឆ្នាំ២០២៥ នៅសាលប្រជុំធំ កសស លោក ថោង វីរ៉ូ អគ្គនាយករង ទទួលបន្ទុករដ្ឋបាល-គ្រប់គ្រង តំណាង ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ និងថ្នាក់ដឹកនាំ កសស បានទទួលស្វាគមន៍ ដំណើរទស្សនកិច្ចសម្តែងការគួរសម នៃគណៈប្រតិភូ ខេត្តបាកលីវ ចំនួន ២៣ រូប នៃសាធារណរដ្ឋប្រជាមានិតវៀតណាម ដឹកនាំដោយ លោក ត្រា ទ្រុងយុង សមាជិកគណៈអចិន្ត្រៃយ៍នៃគណបក្សខេត្ត និងជាប្រធានគណៈឃោសនាការអប់រំ និងប្រជាចលនានៃគណបក្សខេត្ត ក្នុងគោលបំណងស្វែងយល់ពី ប្រតិបត្តិការ សក្តានុពល វឌ្ឍនភាព និងការអភិវឌ្ឍ របស់ កសស និងជាពិសេស ជូនពរឆ្នាំថ្មីប្រពៃណីជាតិខ្មែរ ឆ្នាំម្សាញ់ សប្តស័ក ព.ស ២៥៦៨ គ.ស ២០២៥ ជូនថ្នាក់ដឹកនាំ កសស

Welcomed a visit of 23 delegates from Bark Liv Province, the People’s Republic of Vietnam, led by Mr. Tra Trongyong
Sihanoukville Autonomous Port (PAS): At 2 PM on Wednesday, 9th April 2025, at the venue of PAS Conference Room, Mr. Thong Viro, Deputy Director-General in charge of Administration-Management, Representative of His Excellency Lou Kim Chhun, ...
Sihanoukville Autonomous Port (PAS): At 2 PM on Wednesday, 9th April 2025, at the venue of PAS Conference Room, Mr. Thong Viro, Deputy Director-General in charge of Administration-Management, Representative of His Excellency Lou Kim Chhun, Delegate of the Royal Government of Cambodia in charge as Chairman and CEO of Sihanoukville Autonomous Port, and PAS Management, welcomed a visit of 23 delegates from Bark Liv Province, the People’s Republic of Vietnam, led by Mr. Tra Trongyong, Permanent Member of Provincial Party and Head of Provincial Party People Movement and Education Promoton Committee, in purpose to learn about PAS’s operations, potentials, progress, developments, and especially to express a courtesy wish for Khmer New Year 2025 to PAS Management