ពិធីសូត្រមន្ទចម្រើន ព្រះបរិត្តប្រសិទ្ធិពរជ័យសិរីមង្គល ជូនដល់ថ្នាក់ដឹកនាំ និងបុគ្គលិក និយោជិត កសស ក្នុងឱកាសបុណ្យចូលឆ្នាំថ្មី ប្រពៃណីជាតិ
កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ (កសស) ៖ នៅវេលាម៉ោង ២ រសៀល ថ្ងៃអង្គារ ១១ កើត ខែចេត្រ ឆ្នាំរោង ឆស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៨ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី៨ ខែមេសា ឆ្នាំ២០២៥ កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ បានរៀបចំពិធីសូត្រមន្ទចម្រើន ព្រះបរិត្តប្រសិទ្ធិពរជ័យសិរីមង្គល និង សម្តែងព្រះធម៍ទេសនា ដោយ សម្តេចព្រះព្រហ្មរតមុនី ពិន សែម ជូនដល់ថ្នាក់ដឹកនាំ និងបុគ្គលិក និយោជិត កសស ក្នុងឱកាសបុណ្យចូលឆ្នាំថ្មី ប្រពៃណីជាតិ ឆ្នាំម្សាញ់ សប្តស័ក ព.ស ២៥៦៨ គ.ស ២០២៥ នៅអគាររដ្ឋបាល កសស ក្រោមអធិបតីភាព ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ

Ceremony for Khmer New Year 2025 by Samdech Preah Brahma Rattanamony Pin Sem
Sihanoukville Autonomous Port (PAS): At 2 PM on Tuesday, 8th April 2025, Sihanoukville Autonomous Port organized a blessing ceremony for Khmer New Year 2025 by Samdech Preah Brahma Rattanamony Pin Sem, to PAS Management, Employees and Staff at PAS Administration Building ...
Sihanoukville Autonomous Port (PAS): At 2 PM on Tuesday, 8th April 2025, Sihanoukville Autonomous Port organized a blessing ceremony for Khmer New Year 2025 by Samdech Preah Brahma Rattanamony Pin Sem, to PAS Management, Employees and Staff at PAS Administration Building, presided over by His Excellency Lou Kim Chhun, Delegate of the Royal Government of Cambodia in charge as Chairman and CEO of Sihanoukville Autonomous Port