កិច្ចប្រជុំពិភាក្សាការងារជាមួយ ក្រុមការងារ វិទ្យាស្ថានអភិវឌ្ឍន៍តំបន់ជាប់ឆ្នេរសមុទ្រនៅក្រៅប្រទេស នៃប្រទេសជប៉ុន (OCDI)
កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ (កសស) ៖ នាវេលាម៉ោង ៩:៣០ នាទីព្រឹក ថ្ងៃព្រហស្បតិ៍ ៦ កើត ខែចេត្រ ឆ្នាំរោង ឆស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៨ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី៣ ខែមេសា ឆ្នាំ២០២៥ នៅសាលប្រជុំតូច កសស ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ និងថ្នាក់ដឹកនាំ កសស បានបើកកិច្ចប្រជុំពិភាក្សាការងារជាមួយ ក្រុមការងារ វិទ្យាស្ថានអភិវឌ្ឍន៍តំបន់ជាប់ឆ្នេរសមុទ្រនៅក្រៅប្រទេស នៃប្រទេសជប៉ុន (OCDI) ដឹកនាំដោយ លោក បណ្ឌិត Ichio MOTONO ប្រធានក្រុមការងារ នៃគម្រោងពង្រឹងសមត្ថភាព សម្រាប់រដ្ឋបាលគ្រប់គ្រងកំពង់ផែ នៃវិទ្យាស្ថានអភិវឌ្ឍន៍តំបន់ជាប់ឆ្នេរសមុទ្រនៅក្រៅប្រទេស នៃប្រទេសជប៉ុន (OCDI) ស្តីពីការរៀបចំវិភាគទិន្នន័យ និងព័ត៌មាន សម្រាប់ការព្យាករណ៍តម្រូវការទំនិញក្នុងឆ្នាំ ២០៥០

Held a discussion meetinng with The Overseas Coastal Area Development Institute of Japan (OCDI)
Sihanoukville Autonomous Port (PAS) : At 9:30 AM on Thursday, 3rd April 2025, at the venue of PAS Meeting Room, His Excellency Lou Kim Chhun, Delegate of the Royal Government of Cambodia in charge as Chairman and CEO of Sihanoukville Autonomous Port and PAS Management Team ...
Sihanoukville Autonomous Port (PAS) : At 9:30 AM on Thursday, 3rd April 2025, at the venue of PAS Meeting Room, His Excellency Lou Kim Chhun, Delegate of the Royal Government of Cambodia in charge as Chairman and CEO of Sihanoukville Autonomous Port and PAS Management Team, held a discussion meetinng with The Overseas Coastal Area Development Institute of Japan (OCDI), led by Mr. Ichio MOTONO, Ph.D., the Team Leader of the Project for Strengthening Capacity for Port Administration of The Overseas Coastal Area Development Institute of Japan (OCDI), regarding data and information analysis for a cargo demand forecast in 2050.