កិច្ចប្រជុំក្រុមអនុវត្តន៍គម្រោងលើកទី ៩ (the 9th PIU) នៃគម្រោងអភិវឌ្ឍន៍សមត្ថភាពលើការគ្រប់គ្រង និងប្រតិបត្តិការចំណតផែកុងតឺន័រ
កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ (កសស) ៖ នាវេលាម៉ោង ២ រសៀល ថ្ងៃអង្គារ ១៣ កើត ខែផល្គុន ឆ្នាំរោង ឆស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៨ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី១១ ខែមីនា ឆ្នាំ២០២៥ នៅសាលប្រជុំធំ កសស ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ និងថ្នាក់ដឹកនាំ កសស បានបើកកិច្ចប្រជុំក្រុមអនុវត្តន៍គម្រោងលើកទី ៩ (the 9th PIU) នៃគម្រោងអភិវឌ្ឍន៍សមត្ថភាពលើការគ្រប់គ្រង និងប្រតិបត្តិការចំណតផែកុងតឺន័រនៅកំពង់ផែក្រុងព្រះសីហនុ ជាមួយនឹងក្រុមការងារអ្នកជំនាញ JICA ដឹកនាំដោយ លោក KOICHI Miyake ប្រធានក្រុមការងារអ្នកជំនាញ JICA

Held the 9th Project Implementation Unit Meeting of the Project for Capacity Development on Container Terminal Management
Sihanoukville Autonomous Port (PAS) : At 2 PM on Tuesday, 11th March 2025, at the venue of PAS Conference Room, His Excellency Lou Kim Chhun, Delegate of the Royal Government of Cambodia in charge as Chairman and CEO of Sihanoukville Autonomous Port and PAS Management Team, held the 9th Project Implementation Unit Meeting of the Project for Capacity Development on Container Terminal Management and Operation in Sihanoukville Port with JICA Experts, led by Mr. KOICHI Miyake, Team Leader of JICA Experts