សិក្ខាសាលាលើកទី២ ស្តីពីការជំរុញផ្សព្វផ្សាយទីផ្សារសម្រាប់ កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ ក្នុងក្របខណ្ឌនៃការអនុវត្តគម្រោងអភិវឌ្ឍសមត្ថភាព
កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ (កសស) ៖ នាវេលាម៉ោង ១០ ព្រឹក ថ្ងៃពុធ ៣រោច ខែមិគសិរ ឆ្នាំរោង ឆស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៨ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី១៨ ខែធ្នូ ឆ្នាំ២០២៤ នៅសាលប្រជុំធំ កសស កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ បានរៀបចំសិក្ខាសាលាលើកទី២ ស្តីពីការជំរុញផ្សព្វផ្សាយទីផ្សារសម្រាប់ កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ ក្នុងក្របខណ្ឌនៃការអនុវត្តគម្រោង ...
កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ (កសស) ៖ នាវេលាម៉ោង ១០ ព្រឹក ថ្ងៃពុធ ៣រោច ខែមិគសិរ ឆ្នាំរោង ឆស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៨ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី១៨ ខែធ្នូ ឆ្នាំ២០២៤ នៅសាលប្រជុំធំ កសស កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ បានរៀបចំសិក្ខាសាលាលើកទី២ ស្តីពីការជំរុញផ្សព្វផ្សាយទីផ្សារសម្រាប់ កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ ក្នុងក្របខណ្ឌនៃការអនុវត្តគម្រោងអភិវឌ្ឍសមត្ថភាព នៃការគ្រប់គ្រង និងប្រតិបត្តិការចំណតផែកុងតឺន័រនៅកំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ ដំណាក់កាលទី ៣ ក្រោមអធិបតីភាព លោក ថៃ ឬទ្ធី អគ្គនាយករង ទទួលបន្ទុកអាជីវកម្ម តំណាង ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ និងត្រូវបានចូលរួមដោយ ថ្នាក់ដឹកនាំ កសស ក្រុមការងារផ្សព្វផ្សាយ និងទីផ្សារ កសស និងក្រុមការងារអ្នកជំនាញ JICA ដឹកនាំដោយ លោក KOICHI Miyake ប្រធានក្រុមការងារអ្នកជំនាញ JICA

held the 2nd Workshop for the Sihanoukville Port Marketing and Promotion Team in the framework of project implementation for Capacity Development on Container Terminal
Sihanoukville Autonomous Port (PAS) : At 10 AM on Wednesday 18th December 2024, at the venue of PAS Conference Room, Sihanoukville Autonomous Port held the 2nd Workshop for the Sihanoukville Port Marketing and Promotion Team in the framework of project implementation for Capacity Development on Container Terminal Management and Operation in Sihanoukville Port-Phase 3, presided over by Mr. Thay Rithy, Deputy Director-General in charge of Business, Representative of His Excellency Lou Kim Chhun, Delegate of the Royal Government of Cambodia in charge as Chairman and CEO of Sihanoukville Autonomous Port and participated by PAS Management, PAS Marketing and Promotion Team, and JICA Experts led by Mr. KOICHI Miyake, Team Leader of JICA Experts