កិច្ចទទួលស្វាគមន៍ ដំណើរទស្សនកិច្ច ក្រុមហ៊ុន Kintetsu World Express (Cambodia) ក្នុងគោលបំណង ពិភាក្សាអំពីប្រព័ន្ធប្រតិបត្តិការ របស់ កសស
លោក ថោង វីរ៉ូ អគ្គនាយករង ទទួលបន្ទុករដ្ឋបាល-គ្រប់គ្រង តំណាង ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ និងថ្នាក់ដឹកនាំ កសស បានទទួលស្វាគមន៍ដំណើរទស្សនកិច្ច ក្រុមហ៊ុន Kintetsu World Express (Cambodia)។ កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ​ (កសស) ...
លោក ថោង វីរ៉ូ អគ្គនាយករង ទទួលបន្ទុករដ្ឋបាល-គ្រប់គ្រង តំណាង ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ និងថ្នាក់ដឹកនាំ កសស បានទទួលស្វាគមន៍ដំណើរទស្សនកិច្ច ក្រុមហ៊ុន Kintetsu World Express (Cambodia)។ កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ​ (កសស) ៖ នាម៉ោង ១០ ព្រឹក ថ្ងៃព្រហស្បតិ៍ ១២ កើត ខែផល្គុន ឆ្នាំថោះ បញ្ចស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៧ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី២១ ខែមីនា ឆ្នាំ២០២៤ នៅសាលប្រជុំតូច កសស លោក ថោង វីរ៉ូ អគ្គនាយករង ទទួលបន្ទុករដ្ឋបាល-គ្រប់គ្រង តំណាង ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ និងថ្នាក់ដឹកនាំ កសស បានទទួលស្វាគមន៍ ដំណើរទស្សនកិច្ច ក្រុមហ៊ុន Kintetsu World Express (Cambodia) ក្នុងគោលបំណង ពិភាក្សាអំពីប្រព័ន្ធប្រតិបត្តិការ របស់ កសស។

welcomed a visit of Kintetsu World Express (Cambodia), in purpose to discuss about PAS’s operational system
Mr. Thong Viro, Deputy Director-General in charge of Administration-Management, on behalf of His Excellency Lou Kim Chhun, Delegate of the Royal Government of Cambodia in charge as Chairman and CEO of Sihanoukville Autonomous Port, and PAS Management, welcomed a visit of Kintetsu World Express (Cambodia). Sihanoukville Autonomous Port (PAS): At 10 AM, on Thursday, 21st March 2024, at the venue of PAS Meeting Room, Mr. Thong Viro, Deputy Director-General in charge of Administration-Management, on behalf of His Excellency Lou Kim Chhun, Delegate of the Royal Government of Cambodia in charge as Chairman and CEO of Sihanoukville Autonomous Port, and PAS Management, welcomed a visit of Kintetsu World Express (Cambodia), in purpose to discuss about PAS’s operational system.