កិច្ចប្រជុំ ក្រុមប្រឹក្សាភិបាល កសស អាណត្តិទី ៨ លើកទី១១ នៅសាលប្រជុំតូច កសស ក្រោមអធិបតីភាព ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា
កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ (កសស) នាវេលាម៉ោង ០៩:៣០ ព្រឹក ថ្ងៃព្រហស្បតិ៍ ១៤រោច ខែបុស្ស ឆ្នាំថោះ បញ្ចស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៧ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី៨ ខែកុម្ភៈ ឆ្នាំ២០២៤ កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុបានបើកកិច្ចប្រជុំ ក្រុមប្រឹក្សាភិបាល កសស អាណត្តិទី ៨ ...
កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ (កសស) នាវេលាម៉ោង ០៩:៣០ ព្រឹក ថ្ងៃព្រហស្បតិ៍ ១៤រោច ខែបុស្ស ឆ្នាំថោះ បញ្ចស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៧ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី៨ ខែកុម្ភៈ ឆ្នាំ២០២៤ កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុបានបើកកិច្ចប្រជុំ ក្រុមប្រឹក្សាភិបាល កសស អាណត្តិទី ៨ លើកទី១១ នៅសាលប្រជុំតូច កសស ក្រោមអធិបតីភាព ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ

Held the 11th session of the Board of Directors in its 8th Mandate at the venue of PAS Meeting Room presided by His Excellency Lou Kim Chhun
Sihanoukville Autonomous Port (PAS) At 9:30 AM on Thursday, 8th February 2024, Sihanoukville Autonomous Port (PAS) held the 11th session of the Board of Directors in its 8th Mandate at the venue of PAS Meeting  ...
Sihanoukville Autonomous Port (PAS) At 9:30 AM on Thursday, 8th February 2024, Sihanoukville Autonomous Port (PAS) held the 11th session of the Board of Directors in its 8th Mandate at the venue of PAS Meeting Room presided by His Excellency Lou Kim Chhun, Delegate of the Royal Government of Cambodia in charge as Chairman and CEO of Sihanoukville Autonomous Port and Chairman of PAS Board of Directors in its 8th Mandate