ចុះបញ្ជីលក់មូលបត្រ ក្រោមប្រធានបទ សក្តានុពលរបស់កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ និងដំណើរទស្សនកិច្ចចំណតផែកុងតឺន័រ ត្រូវបានរៀបចំឡើងនៅ កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ ក្រោមអធិបតីភាពរបស់ លោក ទី សាគុណ អគ្គនាយករង ទទួលបន្ទុកបច្ចេកទេស
កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ (កសស) នាវេលាម៉ោង ១១ នាទីព្រឹក ថ្ងៃព្រហស្បតិ៍ ៧ កើត ខែភទ្របទ ឆ្នាំថោះ បញ្ចស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៧ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី២១ ខែកញ្ញា ឆ្នាំ២០២៣ វេទិកាក្រុមហ៊ុនចុះបញ្ជីលក់មូលបត្រ ក្រោមប្រធានបទ សក្តានុពលរបស់កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ និងដំណើរទស្សនកិច្ចចំណតផែកុងតឺន័រ ត្រូវបានរៀបចំឡើងនៅ កំពង់ផែ ...
កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ (កសស) នាវេលាម៉ោង ១១ នាទីព្រឹក ថ្ងៃព្រហស្បតិ៍ ៧ កើត ខែភទ្របទ ឆ្នាំថោះ បញ្ចស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៧ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី២១ ខែកញ្ញា ឆ្នាំ២០២៣ វេទិកាក្រុមហ៊ុនចុះបញ្ជីលក់មូលបត្រ ក្រោមប្រធានបទ សក្តានុពលរបស់កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ និងដំណើរទស្សនកិច្ចចំណតផែកុងតឺន័រ ត្រូវបានរៀបចំឡើងនៅ កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ ក្រោមអធិបតីភាពរបស់ លោក ទី សាគុណ អគ្គនាយករង ទទួលបន្ទុកបច្ចេកទេស តំណាង ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ និង ឯកឧត្តម ហុង សុខហួរ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជា អគ្គនាយក នៃផ្សារមូលបត្រកម្ពុជា

Held at the Sihanoukville Autonomous Port, presided over by Mr. Ty Sakun, Deputy Director-General, a representative on behalf of His Excellency Lou Kim Chhun
ihanoukville Autonomous Port (PAS) At 11 AM on Thursday, 21st September 2023, Listed Company Forum on the Topic: Potential of Sihanoukville Autonomous Port and Site Visit to the Container Terminal, was held at the Sihanoukville Autonomous Port, presided over by Mr. Ty Sakun, Deputy ...
Sihanoukville Autonomous Port (PAS) At 11 AM on Thursday, 21st September 2023, Listed Company Forum on the Topic: Potential of Sihanoukville Autonomous Port and Site Visit to the Container Terminal, was held at the Sihanoukville Autonomous Port, presided over by Mr. Ty Sakun, Deputy Director-General, a representative on behalf of His Excellency Lou Kim Chhun, Delegate of the Royal Government of Cambodia in charge as Chairman and CEO of Sihanoukville Autonomous Port, and His Excellency Hong Sok Hour, Delegate of the Royal Government of Cambodia in charge as CEO of Cambodia Securities Exchange