ថ្នាក់ដឹកនាំ កសស បានទទួលស្វាគមន៍ ដំណើរទស្សនកិច្ចគណៈប្រតិភូក្រុមហ៊ុន Guizhou Transportation Construction Group Co.,Ltd មកពីខេត្តកួយចូវ​ ប្រទេសចិន ដើម្បីសិក្សាអំពីវឌ្ឍនភាព និងការអភិវឌ្ឍរបស់ កសស
កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ (កសស) នៅវេលាម៉ោង ១១ ព្រឹក ថ្ងៃចន្ទ ២ កើត ខែបឋមាសាឍ ឆ្នាំថោះ បញ្ចស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៧ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី១៩ ខែមិថុនា ឆ្នាំ២០២៣ នៅសាលប្រជុំតូច កសស លោក ថៃ ឬទ្ធី អគ្គនាយករង ទទួលបន្ទុកអាជីវកម្ម តំណាង ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែ...
មិថុនា ១៩, 2023
កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ (កសស) នៅវេលាម៉ោង ១១ ព្រឹក ថ្ងៃចន្ទ ២ កើត ខែបឋមាសាឍ ឆ្នាំថោះ បញ្ចស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៧ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី១៩ ខែមិថុនា ឆ្នាំ២០២៣ នៅសាលប្រជុំតូច កសស លោក ថៃ ឬទ្ធី អគ្គនាយករង ទទួលបន្ទុកអាជីវកម្ម តំណាង ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ និងថ្នាក់ដឹកនាំ កសស បានទទួលស្វាគមន៍ ដំណើរទស្សនកិច្ចគណៈប្រតិភូក្រុមហ៊ុន Guizhou Transportation Construction Group Co.,Ltd មកពីខេត្តកួយចូវ​ ប្រទេសចិន ដើម្បីសិក្សាអំពីវឌ្ឍនភាព និងការអភិវឌ្ឍរបស់ កសស

PAS Management Team, welcomed a visit of Guizhou Transportation Construction Group Co., Ltd Delegation from Guizhou Province, China to study PAS`s progress and developments
Sihanoukville Autonomous Port (PAS) At 11 AM on Monday, 19th June 2023, at the venue of PAS Meeting Room, Mr. Thay Rithy, Deputy Director-General in charge of Business, a representative on behalf of His Excellency Lou Kim Chhun, Delegate of the Royal Government of Cambodia in charge as Chairman ...
June 19, 2023
Sihanoukville Autonomous Port (PAS) At 11 AM on Monday, 19th June 2023, at the venue of PAS Meeting Room, Mr. Thay Rithy, Deputy Director-General in charge of Business, a representative on behalf of His Excellency Lou Kim Chhun, Delegate of the Royal Government of Cambodia in charge as Chairman and CEO of Sihanoukville Autonomous Port and PAS Management Team, welcomed a visit of Guizhou Transportation Construction Group Co., Ltd Delegation from Guizhou Province, China to study PAS`s progress and developments