ថ្នាក់ដឹកនាំ កសស បានរៀបចំពិធីបិទវគ្គបណ្តុះបណ្តាលស្តីពី "សុវត្ថិភាព ផលិតភាពប្រតិបត្តិការទីលានកុងតឺន័រ" សម្រាប់បុគ្គលិក នៃនាយកដ្ឋានប្រតិបត្តិការទីលានកុងតឺន័រ
កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ (កសស) នៅវេលាម៉ោង ៩:៣០ នាទីព្រឹក ថ្ងៃសុក្រ ៧រោច ខែចេត្រ ឆ្នាំខាល ចត្វាស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៦ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី៧ ខែមេសា ឆ្នាំ២០២៣ នៅសាលប្រជុំធំ កសស លោក ថៃ ឬទ្ធី អគ្គនាយករង ទទួលបន្ទុកអាជីវកម្ម តំណាង ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ និងថ្នាក់ដឹកនាំ កសស បានរៀបចំពិធីបិទវគ្គបណ្តុះបណ្តាលស្តីពី "សុវត្ថិភាព ផលិតភាពប្រតិបត្តិការទីលានកុងតឺន័រ" សម្រាប់បុគ្គលិក នៃនាយកដ្ឋានប្រតិបត្តិការទីលានកុងតឺន័រ

PAS Management Team, held a Closing Training Course regarding Safety and Productivity of Container Terminal Operation for staff
Sihanoukville Autonomous Port (PAS) At 9:30 AM on Friday, 7th April 2023, at the venue of PAS Conference Room, Mr. Thay Rithy , Deputy Director-General in charge of Business, Representative of His Excellency Lou Kim Chhun, Delegate of the Royal Government of Cambodia in charge as Chairman and CEO of Sihanoukville Autonomous Port and PAS Management Team, held a Closing Training Course regarding Safety and Productivity of Container Terminal Operation for staff of Container Terminal Operation Department