កិច្ចប្រជុំពិភាក្សាស្តីពី ការរៀបចំពិធីសំណេះសំណាលជាមួយមន្ត្រី និយោជិត កម្មករ កម្មការិនី នាឱកាសអបអរសាទរទិវាពលកម្មអន្តរជាតិ ១ ឧសភា ឆ្នាំ២០២៣ និងពិធីសម្ភោធបើកការដ្ឋានសាងសង់ចំណតផែកុងតឺន័រថ្មី
កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ (កសស) នាវេលាម៉ោង ១១ ព្រឹក ថ្ងៃអង្គារ ២រោច ខែមាឃ ឆ្នាំខាល ចត្វាស័ក ព.ស ២៥៦៦ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី៧ ខែកុម្ភៈ ឆ្នាំ២០២៣ នៅសាលប្រជុំធំ កសស ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ និងថ្នាក់ដឹកនាំ កសស បានបើកកិច្ចប្រជុំពិភាក្សាស្តីពី ការរៀបចំពិធីសំណេះសំណាលជាមួយមន្ត្រី និយោជិត ...
កុម្ភៈ ០៨, 2023
កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ (កសស) នាវេលាម៉ោង ១១ ព្រឹក ថ្ងៃអង្គារ ២រោច ខែមាឃ ឆ្នាំខាល ចត្វាស័ក ព.ស ២៥៦៦ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី៧ ខែកុម្ភៈ ឆ្នាំ២០២៣ នៅសាលប្រជុំធំ កសស ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ និងថ្នាក់ដឹកនាំ កសស បានបើកកិច្ចប្រជុំពិភាក្សាស្តីពី ការរៀបចំពិធីសំណេះសំណាលជាមួយមន្ត្រី និយោជិត កម្មករ កម្មការិនី នាឱកាសអបអរសាទរទិវាពលកម្មអន្តរជាតិ ១ ឧសភា ឆ្នាំ២០២៣ និងពិធីសម្ភោធបើកការដ្ឋានសាងសង់ចំណតផែកុងតឺន័រថ្មីនៅ កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ

Held a discussion meeting on the preparations of the Reminiscence Ceremony with officials, employees, workers on International Labor Day-1st May 2023 and the Ground Breaking Ceremony for the construction
Sihanoukville Autonomous Port (PAS) At 9 AM on Tuesday, 7th February 2023, at the venue of PAS Conference Room, His Excellency Lou Kim Chhun, Delegate of the Royal Government of Cambodia in charge as Chairman and CEO of Sihanoukville Autonomous Port and PAS Management Team, held a discussion meeting on the preparations of ...
February 08, 2023
Sihanoukville Autonomous Port (PAS) At 9 AM on Tuesday, 7th February 2023, at the venue of PAS Conference Room, His Excellency Lou Kim Chhun, Delegate of the Royal Government of Cambodia in charge as Chairman and CEO of Sihanoukville Autonomous Port and PAS Management Team, held a discussion meeting on the preparations of the Reminiscence Ceremony with officials, employees, workers on International Labor Day-1st May 2023 and the Ground Breaking Ceremony for the construction of New Container Terminal in Sihanoukville Autonomous Port.