ទទួលស្វាគមន៍ដំណើរទស្សនកិច្ចរបស់ និស្សិតចំនួន ១០៥ នាក់ (ស្រី ១៦ នាក់) ដឹកនាំដោយ សាស្ត្រាចារ្យចំនួន ៨ នាក់ (ស្រី ២ នាក់) មកពីវិទ្យាស្ថានជាតិបណ្តុះបណ្តាលបច្ចេកទេស ដែលស្ថិតនៅក្រោមក្រសួងការងារ និងបណ្តុះបណ្តាលវិជ្ជាជីវៈ
កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ (កសស) នៅវេលាម៉ោង ៨:៣០ នាទីព្រឹក ថ្ងៃចន្ទ ៩កើត ខែមាឃ ឆ្នាំខាល ចត្វាស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៦ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី៣០ ខែមករា ឆ្នាំ២០២៣ នៅសាលប្រជុំធំ កសស អ្នកស្រី ជ័យ សុគន្ធា នាយិកា នៃនាយកដ្ឋានទីផ្សារ និងលោក សោម ករណី នាយក នៃនាយកដ្ឋានព័ត៌មានវិទ្យា តំណាង ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែ ...
មករា ៣០, 2023

Welcomed a visit of 105 students (16 females), led by 8 professors (2 females) from National Technical Training Institute
Sihanoukville Autonomous Port (PAS) At 8:30 AM on Monday, 30th January 2023, at the venue of PAS Conference Room, Mrs. Chey Sokunthea, Directress of Marketing Department, and Mr. Som Karaney, Director of Information Technology Department, Representatives of His Excellency Lou Kim Chhun, Delegate of the Royal Government ...
January 30, 2023