ថ្នាក់ដឹកនាំ កសស បានទទួលស្វាគមន៍ដំណើរទស្សនកិច្ចរបស់គណៈប្រតិភូខុទ្ទកាល័យក្រសួងសន្តិសុខសាធារណ នៃសាធារណរដ្ឋប្រជាធិបតេយ្យប្រជាមានិតឡាវ មកកាន់ កសស ដើម្បីសិក្សាស្វែងយល់ពីវឌ្ឍនភាព នៃការអភិវឌ្ឍរបស់ កសស
កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ (កសស) នៅវេលាម៉ោង ៨ ព្រឹក ថ្ងៃសៅរ៍ ៧កើត ខែមាឃ ឆ្នាំខាល ចត្វាស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៦ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី២៨ ខែមករា ឆ្នាំ២០២៣ នៅសាលប្រជុំធំ កសស លោក ថោង វីរ៉ូ អគ្គនាយករង ទទួលបន្ទុករដ្ឋបាល-គ្រប់គ្រង តំណាង ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ និងថ្នាក់ដឹកនាំ កសស បានទទួលស្វាគមន៍ដំណើរទស្សនកិច្ចរបស់គណៈប្រតិភូខុទ្ទកាល័យក្រសួងសន្តិសុខសាធារណ នៃសាធារណរដ្ឋប្រជាធិបតេយ្យប្រជាមានិតឡាវ មកកាន់ កសស ដើម្បីសិក្សាស្វែងយល់ពីវឌ្ឍនភាព នៃការអភិវឌ្ឍរបស់ កសស

Welcomed a visit of Delegation of the Cabinet of the Ministry of Public Security, Loa People's Democratic Republic at PAS to search the progress of port developments at PAS
Sihanoukville Autonomous Port (PAS) At 8 AM on Saturday, 28th January 2023, at the venue of PAS Conference Room, Mr. Thorng Viro, Deputy Director-General in charge of Administration-Management, Representative of His Excellency Lou Kim Chhun, Delegate of the Royal Government of Cambodia in charge as Chairman and CEO of Sihanoukville Autonomous Port and PAS Management Team, welcomed a visit of Delegation of the Cabinet of the Ministry of Public Security, Loa People's Democratic Republic at PAS to search the progress of port developments at PAS