ថ្នាក់ដឹកនាំ កសស បានទទួលស្វាគមន៍ដំណើរទស្សនកិច្ចរបស់គណៈប្រតិភូ ឧត្តមក្រុមប្រឹក្សាសេដ្ឋកិច្ចជាតិ (កបស) មកកាន់ កសស ក្នុងគោលបំណងសិក្សា និងស្វែងយល់អំពីក្របខណ្ឌ បទប្បញ្ញត្តិ និងប្រព័ន្ធអេកូឡូស៊ីពាក់ព័ន្ធនឹងវិស័យដឹកជញ្ជូនរបស់កម្ពុជា
កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ (កសស) នៅវេលាម៉ោង ៨:៣០ នាទីព្រឹក ថ្ងៃសុក្រ ៦កើត ខែមាឃ ឆ្នាំខាល ចត្វាស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៦ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី២៧ ខែមករា ឆ្នាំ២០២៣ នៅសាលប្រជុំធំ កសស លោក ទី សាគុណ អគ្គនាយករង ទទួលបន្ទុកបច្ចេកទេស តំណាង ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ និងថ្នាក់ដឹកនាំ កសស ...
មករា ២៧, 2023
កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ (កសស) នៅវេលាម៉ោង ៨:៣០ នាទីព្រឹក ថ្ងៃសុក្រ ៦កើត ខែមាឃ ឆ្នាំខាល ចត្វាស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៦ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី២៧ ខែមករា ឆ្នាំ២០២៣ នៅសាលប្រជុំធំ កសស លោក ទី សាគុណ អគ្គនាយករង ទទួលបន្ទុកបច្ចេកទេស តំណាង ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ និងថ្នាក់ដឹកនាំ កសស បានទទួលស្វាគមន៍ដំណើរទស្សនកិច្ចរបស់គណៈប្រតិភូ ឧត្តមក្រុមប្រឹក្សាសេដ្ឋកិច្ចជាតិ (កបស) មកកាន់ កសស ក្នុងគោលបំណងសិក្សា និងស្វែងយល់អំពីក្របខណ្ឌ បទប្បញ្ញត្តិ និងប្រព័ន្ធអេកូឡូស៊ីពាក់ព័ន្ធនឹងវិស័យដឹកជញ្ជូនរបស់កម្ពុជា ដើម្បីគាំទ្រដល់វិស័យកែច្នៃ និងនាំចេញកសិផល កំណត់កាលានុវត្តភាព និងបញ្ហាប្រឈមដែលប្រតិបត្តិករឡូជីស្ទីក និងអ្នកប្រើប្រាស់សេវាកម្មឡូជីស្ទីកជួបប្រទះ

CEO of Sihanoukville Autonomous Port and PAS Management Team, welcomed a visit of Delegation of Supreme National Economic Council (SNEC) at PAS to study frameworks
Sihanoukville Autonomous Port (PAS) At 8:30 AM on Friday, 27th January 2023, at the venue of PAS Conference Room, Mr. Ty Sakun, Deputy Director-General in charge of Technical, Representative of His Excellency Lou Kim Chhun, Delegate of the Royal Government of Cambodia in charge as Chairman and CEO of Sihanoukville Autonomous Port ...
January 27, 2023
Sihanoukville Autonomous Port (PAS) At 8:30 AM on Friday, 27th January 2023, at the venue of PAS Conference Room, Mr. Ty Sakun, Deputy Director-General in charge of Technical, Representative of His Excellency Lou Kim Chhun, Delegate of the Royal Government of Cambodia in charge as Chairman and CEO of Sihanoukville Autonomous Port and PAS Management Team, welcomed a visit of Delegation of Supreme National Economic Council (SNEC) at PAS to study frameworks, regulations and ecological system related to Cambodia`s transportation sector to support sector of processing and exporting agricultural products, identify opportunities and challenges that logistic operators and logistic service users face