ក្រុមការងារនាយកដ្ឋានទីផ្សារ កសស បានទទួលស្វាគមន៍ ដំណើរទស្សនកិច្ចរបស់គណៈប្រតិភូនៃមន្ទីរពាណិជ្ជកម្មតំបន់ស្វយ័តជនជាតិជាំងក្វាងសុី នៃសាធារណរដ្ឋប្រជាមានិតចិន មកកាន់ កសស ក្នុងគោលបំណងសិក្សាអំពីសក្តានុពលរបស់ កសស សម្រាប់គាំទ្រដល់ពាណិជ្ជកម្មទ្វេភាគី
នៅវេលាម៉ោង ១០ព្រឹក ថ្ងៃសោរ៍ ១រោច ខែបុស្ស ឆ្នាំខាល ចត្វាស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៦ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី៧ ខែមករា ឆ្នាំ ២០២៣ ក្រុមការងារនាយកដ្ឋានទីផ្សារ កសស បានទទួលស្វាគមន៍ ដំណើរទស្សនកិច្ចរបស់គណៈប្រតិភូនៃមន្ទីរពាណិជ្ជកម្មតំបន់ស្វយ័តជនជាតិជាំងក្វាងសុី នៃសាធារណរដ្ឋប្រជាមានិតចិន មកកាន់ កសស ក្នុងគោលបំណងសិក្សាអំពីសក្តានុពលរបស់ កសស សម្រាប់គាំទ្រដល់ពាណិជ្ជកម្មទ្វេភាគី និងការវិនិយោគ រវាងកម្ពុជា និងសាធារណរដ្ឋប្រជាមានិតចិន (ខេត្តក្វាងសុី) ...
មករា ១០, 2023
កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ (កសស) នៅវេលាម៉ោង ១០ព្រឹក ថ្ងៃសោរ៍ ១រោច ខែបុស្ស ឆ្នាំខាល ចត្វាស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៦ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី៧ ខែមករា ឆ្នាំ ២០២៣ ក្រុមការងារនាយកដ្ឋានទីផ្សារ កសស បានទទួលស្វាគមន៍ ដំណើរទស្សនកិច្ចរបស់គណៈប្រតិភូនៃមន្ទីរពាណិជ្ជកម្មតំបន់ស្វយ័តជនជាតិជាំងក្វាងសុី នៃសាធារណរដ្ឋប្រជាមានិតចិន មកកាន់ កសស ក្នុងគោលបំណងសិក្សាអំពីសក្តានុពលរបស់ កសស សម្រាប់គាំទ្រដល់ពាណិជ្ជកម្មទ្វេភាគី និងការវិនិយោគ រវាងកម្ពុជា និងសាធារណរដ្ឋប្រជាមានិតចិន (ខេត្តក្វាងសុី)

Marketing Department Team welcomed a visit of Delegation of Department of Commerce of Guangxi Zhuang Autonomous Region of the People’s Republic of China to PAS to study PAS’s potentials in facilitating bilateral trade and investments between Cambodia
At 10 AM on Saturday, 7th January 2023, Marketing Department Team welcomed a visit of Delegation of Department of Commerce of Guangxi Zhuang Autonomous Region of the People’s Republic of China to PAS to study PAS’s potentials in facilitating bilateral trade and investments between Cambodia and the People’s Republic of China (Guangxi Province) ....
January 10, 2023
Sihanoukville Autonomous Port (PAS) At 10 AM on Saturday, 7th January 2023, Marketing Department Team welcomed a visit of Delegation of Department of Commerce of Guangxi Zhuang Autonomous Region of the People’s Republic of China to PAS to study PAS’s potentials in facilitating bilateral trade and investments between Cambodia and the People’s Republic of China (Guangxi Province).