កិច្ចប្រជុំពិគ្រោះយោបល់តាមប្រព័ន្ធអនឡាញ Zoom ជាមួយនឹងតំណាងក្រសួងសេដ្ឋកិច្ច និងហិរញ្ញវត្ថុ ស្តីអំពីស្ថានភាពសេដ្ឋកិច្ចកម្ពុជា ដើម្បីជាធាតុចូលសម្រាប់ការវិភាគ
កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ (កសស) នៅវេលាម៉ោង ៩ ព្រឹក ថ្ងៃអង្គារ ៦កើត ខែមិគសិរ ឆ្នាំខាល ចត្វាស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៦ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី២៩ ខែវិច្ឆិកា ឆ្នាំ២០២២ នៅសាលប្រជុំតូច កសស លោក ទី សាគុណ អគ្គនាយករង ទទួលបន្ទុកបច្ចេកទេស តំណាង ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែ ...
វិច្ឆិកា ២៩, 2022
កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ (កសស) នៅវេលាម៉ោង ៩ ព្រឹក ថ្ងៃអង្គារ ៦កើត ខែមិគសិរ ឆ្នាំខាល ចត្វាស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៦ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី២៩ ខែវិច្ឆិកា ឆ្នាំ២០២២ នៅសាលប្រជុំតូច កសស លោក ទី សាគុណ អគ្គនាយករង ទទួលបន្ទុកបច្ចេកទេស តំណាង ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ និងថ្នាក់ដឹកនាំ កសស បានអញ្ជើញចូលរួមកិច្ចប្រជុំពិគ្រោះយោបល់តាមប្រព័ន្ធអនឡាញ Zoom ជាមួយនឹងតំណាងក្រសួងសេដ្ឋកិច្ច និងហិរញ្ញវត្ថុ ស្តីអំពីស្ថានភាពសេដ្ឋកិច្ចកម្ពុជា ដើម្បីជាធាតុចូលសម្រាប់ការវិភាគ និងព្យាករណ៍កំណើនផលិតផលក្នុងស្រុកសរុប (GDP) សម្រាប់ឆ្នាំ២០២២ និងរយៈពេលមធ្យមខាងមុខ។

Attended a virtual consultation meeting via Zoom online application with the Representatives of Ministry of Economy and Finance regarding Economic Situation of Cambodia
Sihanoukville Autonomous Port (PAS) At 9 AM on Tuesday, 29th November 2022, at the venue of PAS Meeting Room, Mr. Ty Sakun, Deputy Director-General in charge of Technical, Representative of His Excellency Lou Kim Chhun, Delegate of the Royal Government of Cambodia in charge as Chairman ...
Sihanoukville Autonomous Port (PAS) At 9 AM on Tuesday, 29th November 2022, at the venue of PAS Meeting Room, Mr. Ty Sakun, Deputy Director-General in charge of Technical, Representative of His Excellency Lou Kim Chhun, Delegate of the Royal Government of Cambodia in charge as Chairman and CEO of Sihanoukville Autonomous Port and PAS Management Team, attended a virtual consultation meeting via Zoom online application with the Representatives of Ministry of Economy and Finance regarding Economic Situation of Cambodia in order to generate the data inputs for the analysis and forecast of the growth of the Gross Domestic Product (GDP) in 2022 and the future medium-term plan.