ថ្នាក់ដឹកនាំ កសស បានទទួលស្វាគមន៍ដំណើរទស្សនកិច្ចរបស់គណៈប្រតិភូវៀតណាម Editorial Board of Vietnam Communist Review
នៅវេលាម៉ោង ៩:៣០ នាទីព្រឹក ថ្ងៃសៅរ៍ ៥កើត ខែកត្តិក ឆ្នាំខាល ចត្វាស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៦ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី២៩ ខែតុលា ឆ្នាំ២០២២ នៅសាលប្រជុំតូច កសស ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាល ទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ និងថ្នាក់ដឹកនាំ កសស បានទទួលស្វាគមន៍ដំណើរទស្សនកិច្ចរបស់គណៈប្រតិភូ...
នៅវេលាម៉ោង ៩:៣០ នាទីព្រឹក ថ្ងៃសៅរ៍ ៥កើត ខែកត្តិក ឆ្នាំខាល ចត្វាស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៦ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី២៩ ខែតុលា ឆ្នាំ២០២២ នៅសាលប្រជុំតូច កសស ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាល ទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ និងថ្នាក់ដឹកនាំ កសស បានទទួលស្វាគមន៍ដំណើរទស្សនកិច្ចរបស់គណៈប្រតិភូវៀតណាម Editorial Board of Vietnam Communist Review ដើម្បីពិភាក្សាការងារស្តីពី ការចូលរួមចំណែកដ៏សំខាន់របស់ កសស ក្នុងសេដ្ឋកិច្ចកម្ពុជា។

CEO of Sihanoukville Autonomous Port and PAS Management Team, welcomed a visit of Delegation of Editorial Board of Vietnam
At 9:30 AM on Saturday, 29th October 2022 at the venue of PAS Meeting Room, His Excellency Lou Kim Chhun, Delegate of the Royal Government in charge as Chairman and CEO of Sihanoukville Autonomous Port and PAS Management Team, welcomed a visit of Delegation of Editorial Board of...
At 9:30 AM on Saturday, 29th October 2022 at the venue of PAS Meeting Room, His Excellency Lou Kim Chhun, Delegate of the Royal Government in charge as Chairman and CEO of Sihanoukville Autonomous Port and PAS Management Team, welcomed a visit of Delegation of Editorial Board of Vietnam Communist Review to discuss about PAS`s vital contribution to Cambodia economy.