ការទទួលស្វាគមន៍ដ៍កក់ក្តៅបំផុត និងធ្វើបទបង្ហាញជូនដល់គណៈប្រតិភូដឹកនាំដោយ ឯកឧត្តមកិត្តិបរិរក្សបណ្ឌិត គាត ឈន់ ប្រធានកិត្តិយសឧត្តមក្រុមប្រឹក្សាសេដ្ឋកិច្ចជាតិ
នៅវេលាម៉ោង ១០ ព្រឹក ថ្ងៃចន្ទ ៦រោច ខែជេសដ្ឋ ឆ្នាំខាល ចត្វាស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៦ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី២០ ខែមិថុនា ឆ្នាំ២០២២: លោក ថៃ ឬទ្ធី អគ្គនាយករងទទួលបន្ទុកអាជីវកម្ម កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ  និងជាតំណាង ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជាអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុន និងថ្នាក់ដឹកនាំ ...
នៅវេលាម៉ោង ១០ ព្រឹក ថ្ងៃចន្ទ ៦រោច ខែជេសដ្ឋ ឆ្នាំខាល ចត្វាស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៦ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី២០ ខែមិថុនា ឆ្នាំ២០២២: លោក ថៃ ឬទ្ធី អគ្គនាយករងទទួលបន្ទុកអាជីវកម្ម កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ  និងជាតំណាង ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជាអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុន និងថ្នាក់ដឹកនាំ កសស មានកិត្តិយសទទួលស្វាគមន៍ដ៍កក់ក្តៅបំផុត និងធ្វើបទបង្ហាញជូនដល់គណៈប្រតិភូដឹកនាំដោយ ឯកឧត្តមកិត្តិបរិរក្សបណ្ឌិត គាត ឈន់ ប្រធានកិត្តិយសឧត្តមក្រុមប្រឹក្សាសេដ្ឋកិច្ចជាតិ អមដំណើរដោយ ឯកឧត្តមបណ្ឌិត ងី តាយី រដ្ឋលេខាធិការក្រសួងសេដ្ឋកិច្ច និងហិរញ្ញវត្ថុ និងសហការី អំពីដំណើរការអាជីវកម្ម និងប្រតិបត្តិការរបស់ កសស ដែលដើរតួរយ៉ាងសំខាន់ក្នុងការចូលរួមចំណែកដល់កំណើនសេដ្ឋកិច្ចកម្ពុជា ។

Welcomed and presented to the delegation led by His Excellency Dr. Kitti Barekrak. Keat Chhon, Honorary Chairman of the Supreme National Economic Council (SNEC)
At 10 AM on Monday, 20th June 2022, Mr. Thay Rithy, Deputy Director-General in charge of Business Division of Sihanoukville Autonomous Port, and Representative of His Excellency Lou Kim Chhun, Delegate of the Royal Government of Cambodia In Charges as Chairman & CEO of PAS ...
June 20, 2022
At 10 AM on Monday, 20th June 2022, Mr. Thay Rithy, Deputy Director-General in charge of Business Division of Sihanoukville Autonomous Port, and Representative of His Excellency Lou Kim Chhun, Delegate of the Royal Government of Cambodia In Charges as Chairman & CEO of PAS and Port Management warmly welcomed and presented to the delegation led by His Excellency Dr. Kitti Barekrak. Keat Chhon, Honorary Chairman of the Supreme National Economic Council (SNEC) accompanied by His Excellency Dr. Ngy Tayi, Secretary of State of Ministry of Economy and Finance, and colleagues regarding PAS`s business and operation process that is playing a crucial role in contributing to the economic growth of Cambodia.