ការទទួលស្វាគមន៍ដំណើរទស្សនកិច្ចរបស់គណៈប្រតិភូនៃគណៈកម្មការទី៥ ព្រឹទ្ធសភា ដែលដឹកនាំដោយ លោកជំទាវ ទី បូរ៉ាស៊ី ប្រធានគណៈកម្មការទី ៥ ព្រឹទ្ធសភា
នៅម៉ោង ៨ ព្រឹក ថ្ងៃព្រហស្បតិ៍ ៦កើត ខែចេត្រ ឆ្នាំឆ្លូវ ត្រីស័ក ព.ស២៥៦៥ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី៧ ខែមេសា ឆ្នាំ២០២២ នៅសាលប្រជុំធំកំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ, លោក អគ្គនាយករង ថោង វីរ៉ូ ទទួលបន្ទុក រដ្ឋបាល-គ្រប់គ្រង កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ (កសស) រួមទាំងក្រុមការងារ កសស បានទទួលស្វាគមន៍ដំណើរទស្សនកិច្ចរបស់គណៈប្រតិភូនៃគណៈកម្មការទី៥ ...
នៅម៉ោង ៨ ព្រឹក ថ្ងៃព្រហស្បតិ៍ ៦កើត ខែចេត្រ ឆ្នាំឆ្លូវ ត្រីស័ក ព.ស២៥៦៥ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី៧ ខែមេសា ឆ្នាំ២០២២ នៅសាលប្រជុំធំកំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ, លោក អគ្គនាយករង ថោង វីរ៉ូ ទទួលបន្ទុក រដ្ឋបាល-គ្រប់គ្រង កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ (កសស) រួមទាំងក្រុមការងារ កសស បានទទួលស្វាគមន៍ដំណើរទស្សនកិច្ចរបស់គណៈប្រតិភូនៃគណៈកម្មការទី៥ ព្រឹទ្ធសភា ដែលដឹកនាំដោយ លោកជំទាវ ទី បូរ៉ាស៊ី ប្រធានគណៈកម្មការទី ៥ ព្រឹទ្ធសភា ក្នុងគោលបំណងស្វែងយល់អំពីការគ្រប់គ្រង និង ការអភិវឌ្ឍនៃកំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ។

Welcome a visit of delegation of the 5th Committee of Senate led by Her Excellency Ty Borasy in a purpose to study the management and developments of Sihanoukville Autonomous Port
At 8 AM, Thursday 7th April 2022 at the venue of Conference Room Sihanoukville Autonomous Port, Mr. Thong Viro, Deputy Director-General in charge of Administration-Management Division of Sihanoukville Autonomous Port (PAS) along with PAS working team ...
At 8 AM, Thursday 7th April 2022 at the venue of Conference Room Sihanoukville Autonomous Port, Mr. Thong Viro, Deputy Director-General in charge of Administration-Management Division of Sihanoukville Autonomous Port (PAS) along with PAS working team, welcomed a visit of delegation of the 5th Committee of Senate led by Her Excellency Ty Borasy in a purpose to study the management and developments of Sihanoukville Autonomous Port.