ការអញ្ជើញចូលរួមប្រជុំពិភាក្សាជាមួយ ប្រតិភូ អគ្គរដ្ឋបាលគយប្រទេសចិន តាមរយៈប្រព័ន្ធវីដេអូ (Zoom) ដើម្បីពិនិត្យអំពី ដំណើរការរៀបចំការនាំចេញត្រីប្រាកែច្នៃ ទៅកាន់ប្រទេសចិនតាមមាត់ច្រក កសស
នាម៉ោង ២:៣០ រសៀល ថ្ងៃពុធ ៩រោច ខែបុស្ស ឆ្នាំឆ្លូវ ត្រីស័ក ព.ស២៥៦៥ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី២៦ ខែមករា ឆ្នាំ២០២២ នៅសាលប្រជុំតូច កសស, លោក ថៃ ប្ញទ្ធី អគ្គនាយករង ទទួលបន្ទុកអាជីវកម្ម នៃកំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ (កសស) និង ថ្នាក់ដឹកនាំ កសស ...
មករា ២៦, 2022
នាម៉ោង ២:៣០ រសៀល ថ្ងៃពុធ ៩រោច ខែបុស្ស ឆ្នាំឆ្លូវ ត្រីស័ក ព.ស២៥៦៥ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី២៦ ខែមករា ឆ្នាំ២០២២ នៅសាលប្រជុំតូច កសស, លោក ថៃ ប្ញទ្ធី អគ្គនាយករង ទទួលបន្ទុកអាជីវកម្ម នៃកំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ (កសស) និង ថ្នាក់ដឹកនាំ កសស រួមជាមួយ ក្រុមការងាររដ្ឋបាលជលផល​ ក្រុម​ការងារគយ និងរដ្ឋាករ កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ បានអញ្ជើញចូលរួមប្រជុំពិភាក្សាជាមួយ ប្រតិភូ អគ្គរដ្ឋបាលគយប្រទេសចិន តាមរយៈប្រព័ន្ធវីដេអូ (Zoom) ដើម្បីពិនិត្យអំពី ដំណើរការរៀបចំការនាំចេញត្រីប្រាកែច្នៃ ទៅកាន់ប្រទេសចិនតាមមាត់ច្រក កសស៕

A meeting with Fishery administration and Delegate General of Tax Administration of China via Zoom platform to conduct checking in a preparation procedure of exporting processed pangasius djambal to China through PAS gateway
At 2:30 PM on Wednesday, 26th January 2022 at PAS meeting room venue, Mr. Thay Rithy, Deputy Director General in charge of Business Division of Sihanoukville Autonomous Port (PAS) and PAS management along with customs and excise team stationed in Sihanoukville Autonomous Port attended a meeting with Fishery administration and Delegate General of Tax Administration of China via Zoom platform to conduct checking in a preparation procedure of exporting processed pangasius djambal to China through PAS gateway.