កិច្ចប្រជុំពិភាក្សាការងារ និងការធ្វើបទបង្ហាញរបស់ ក្រុមហ៊ុន Sumitomo Corporation Asia & Oceania Pte. Ltd
កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ (កសស) ៖ នាវេលាម៉ោង ១១ ព្រឹក ថ្ងៃចន្ទ ៤ កើត ខែស្រាពណ៍ ឆ្នាំមមី អដ្ឋស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៧០ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី១៧ ខែសីហា ឆ្នាំ២០២៦ នៅសាលប្រជុំតូច កសស លោក ថៃ ឬទ្ធី អគ្គនាយករង ទទួលបន្ទុកអាជីវកម្ម និងលោក ទី សាគុណ អគ្គនាយករង ទទួលបន្ទុកបច្ចេកទេស តំណាង ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ...
សីហា ១៧, 2026
កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ (កសស) ៖ នាវេលាម៉ោង ១១ ព្រឹក ថ្ងៃចន្ទ ៤ កើត ខែស្រាពណ៍ ឆ្នាំមមី អដ្ឋស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៧០ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី១៧ ខែសីហា ឆ្នាំ២០២៦ នៅសាលប្រជុំតូច កសស លោក ថៃ ឬទ្ធី អគ្គនាយករង ទទួលបន្ទុកអាជីវកម្ម និងលោក ទី សាគុណ អគ្គនាយករង ទទួលបន្ទុកបច្ចេកទេស តំណាង ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ និងថ្នាក់ដឹកនាំ កសស បានជួបប្រជុំពិភាក្សាការងារ និងស្តាប់ការធ្វើបទបង្ហាញរបស់ ក្រុមហ៊ុន Sumitomo Corporation Asia & Oceania Pte. Ltd. ស្តីពី បច្ចេកវិទ្យាកំពង់ផែដំណើរការដោយប្រព័ន្ធស្វ័យប្រវត្តិរបស់ជប៉ុន រួមបញ្ចូលទាំង Automated Guided Vehicles (AVGs) ដែលត្រូវបានដឹកនាំក្នុងការធ្វើបទបង្ហាញដោយ លោក Yasuhiro Sakano អនុប្រធានគ្រប់គ្រងទូទៅ នៃនាយកដ្ឋានគម្រោងហេដ្ឋារចនាសម្ព័ន្ធ នៃក្រុមហ៊ុន Sumitomo Corporation Power & Mobility Co., Ltd. និងលោក Tomoyuki Kuroda អ្នកគ្រប់គ្រងទូទៅ នៃការិយាល័យតំណាងនៅទីក្រុងភ្នំពេញ នៃក្រុមហ៊ុន Sumitomo Corporation Asia & Oceania Pte. Ltd

Sihanoukville Autonomous Port (PAS) : At 11 AM on Monday, 17th August 2026, at the venue of PAS Meeting Room, Mr. Thay Rithy, Deputy Director-General in charge of Business, and Mr. Ty Sakun, Deputy Director-General in charge of Technical, Representatives of His Excellency Lou Kim Chhun ...
Held a discussion meeting and received a presentation of Sumitomo Corporation Asia & Oceania Pte. Ltd
August 17, 2026
Sihanoukville Autonomous Port (PAS) : At 11 AM on Monday, 17th August 2026, at the venue of PAS Meeting Room, Mr. Thay Rithy, Deputy Director-General in charge of Business, and Mr. Ty Sakun, Deputy Director-General in charge of Technical, Representatives of His Excellency Lou Kim Chhun, Delegate of the Royal Government of Cambodia in charge as Chairman and CEO of Sihanoukville Autonomous Port and PAS Management, held a discussion meeting and received a presentation of Sumitomo Corporation Asia & Oceania Pte. Ltd., regarding Japanese port automation technologies including Automated Guided Vehicles (AVGs), presented by Mr. Yasuhiro Sakano, Deputy General Manager, Infrastructure Project Department of Sumitomo Corporation Power & Mobility Co., Ltd., and Mr. Tomoyuki Kuroda, General Manager of Sumitomo Corporation Asia & Oceania Pte. Ltd., Phnom Penh Representative Liaison Office