ដំណើរទស្សនកិច្ចសម្តែងការគួរសមរបស់ភាគហ៊ុនិកសក្តានុពល ក្រុមហ៊ុន KAMIGUMI Co., Ltd.
កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ (កសស) ៖ នាវេលាម៉ោង ២:៣០ នាទីរសៀល ថ្ងៃព្រហស្បតិ៍ ១១ កើត ខែបឋមាសាឍ ឆ្នាំមមី អដ្ឋស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៧០ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី២៥ ខែមិថុនា ឆ្នាំ២០២៦ នៅសាលប្រជុំតូច កសស ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ និងថ្នាក់ដឹកនាំ កសស បាន ...
មិថុនា ២៦, 2026
កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ (កសស) ៖ នាវេលាម៉ោង ២:៣០ នាទីរសៀល ថ្ងៃព្រហស្បតិ៍ ១១ កើត ខែបឋមាសាឍ ឆ្នាំមមី អដ្ឋស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៧០ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី២៥ ខែមិថុនា ឆ្នាំ២០២៦ នៅសាលប្រជុំតូច កសស ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ និងថ្នាក់ដឹកនាំ កសស បានទទួលស្វាគមន៍ ដំណើរទស្សនកិច្ចសម្តែងការគួរសមរបស់ ភាគហ៊ុនិកសក្តានុពល ក្រុមហ៊ុន KAMIGUMI Co., Ltd. ដឹកនាំដោយ លោក Nakamura MASAHIRO, តំណាងជាន់ខ្ពស់របស់ក្រុមហ៊ុន KAMIGUMI Co., Ltd និង ក្រុមហ៊ុន Kobe-Osaka International Port Corporation (HANSHIN ដឹកនាំដោយ លោក Uehara Shuji អនុប្រធានសាជីវកម្មកំពង់ផែអន្តរជាតិ Kobe-Osaka ក្នុងគោលបំណងស្វែងយល់ពី ប្រតិបត្តិការអាជីវកម្ម វឌ្ឍនភាព នៃការអភិវឌ្ឍរបស់ កស

Welcomed a courtesy visit of the potential shareholders, KAMIGUMI Co., Ltd
Sihanoukville Autonomous Port (PAS) : At 2:30 PM on Thursday, 25th June 2026, at the venue of PAS Meeting room, His Excellency Lou Kim Chhun, Delegate of the Royal Government of Cambodia in charge as Chairman and CEO of Sihanoukville Autonomous Port and PAS Management ...
June 26, 2026
Sihanoukville Autonomous Port (PAS) : At 2:30 PM on Thursday, 25th June 2026, at the venue of PAS Meeting room, His Excellency Lou Kim Chhun, Delegate of the Royal Government of Cambodia in charge as Chairman and CEO of Sihanoukville Autonomous Port and PAS Management, welcomed a courtesy visit of the potential shareholders, KAMIGUMI Co., Ltd, led by Mr. Nakamura MASAHIRO, Senior Representative of KAMIKUMI Co., Ltd, and  Kobe-Osaka International Port Corporation, led by Mr. Uehara Shuji, Vice-President of Kobe-Osaka International Port Corporation, in purpose to learn about PAS’s operations performance and the progress works of Sihanoukville Port Development