សិក្ខាសាលា សម្រាប់ ក្រុមការងារជំរុញផ្សព្វផ្សាយទីផ្សាររបស់ កសស (Port Promotion Task Force) នៅ កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ
កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ​ (កសស) ៖ នាវេលាម៉ោង ៣ រសៀល ថ្ងៃចន្ទ ១០ រោច ខែពិសាខ ឆ្នាំមមី អដ្ឋស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៧០ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី១១ ខែឧសភា ឆ្នាំ២០២៦ នៅសាលប្រជុំធំ កសស កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ បានរៀបចំបើក សិក្ខាសាលា សម្រាប់ ក្រុមការងារជំរុញផ្សព្វផ្សាយទីផ្សាររបស់ កសស  នៃគម្រោអភិវឌ្ឍន៍សមត្ថភាព ...
ឧសភា ១២, 2026
កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ​ (កសស) ៖ នាវេលាម៉ោង ៣ រសៀល ថ្ងៃចន្ទ ១០ រោច ខែពិសាខ ឆ្នាំមមី អដ្ឋស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៧០ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី១១ ខែឧសភា ឆ្នាំ២០២៦ នៅសាលប្រជុំធំ កសស កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ បានរៀបចំបើក សិក្ខាសាលា សម្រាប់ ក្រុមការងារជំរុញផ្សព្វផ្សាយទីផ្សាររបស់ កសស  នៃគម្រោអភិវឌ្ឍន៍សមត្ថភាពគ្រប់គ្រង និងប្រតិបត្តិការចំណតផែកុងតឺន័រកំពង់ផែក្រុងព្រះសីហនុ-ដំណាក់កាលទី៣ ក្រោមអធិបតីភាព លោក ថៃ ឬទ្ធី អគ្គនាយករង ទទួលបន្ទុកអាជីវកម្ម តំណាង ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ

Held the Workshop for Port Promotion Task Force of the Project of Capacity Development on Container Terminal Management
Sihanoukville Autonomous Port (PAS): At 3 PM on Monday, 11th May 2026, at the venue of PAS Conference Room, Sihanoukville Autonomous Port held the Workshop for Port Promotion Task Force of the Project of Capacity Development on Container Terminal Management and Operation in Sihanoukville ...
May 12, 2026
Sihanoukville Autonomous Port (PAS): At 3 PM on Monday, 11th May 2026, at the venue of PAS Conference Room, Sihanoukville Autonomous Port held the Workshop for Port Promotion Task Force of the Project of Capacity Development on Container Terminal Management and Operation in Sihanoukville Port-Phase 3  presided over by Mr. Thay Rithy, Deputy Director-General in charge of Business, Representative of His Excellency Lou Kim Chhun, Delegate of the Royal Government of Cambodia in charge as Chairman and CEO of Sihanoukville Autonomous Port