កិច្ចសំណេះសំណាលពិភាក្សាការងារ ក្នុងពីធីទទួលទានអាហារថ្ងៃត្រង់ នៃដំណើរទស្សនកិច្ច គណៈប្រតិភូទីក្រុងអ៊ូស៊ី ខេត្តជាំងស៊ូ នៃសាធារណរដ្ឋប្រជាមានិតចិន
ភោជនីយដ្ឋានឆ្នេរថ្មី ៖ នាវេលាថ្ងៃត្រង់ ថ្ងៃពុធ ១០ រោច ខែពិសាខ ឆ្នាំម្សាញ់ សប្តស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៩ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី២១ ខែឧសភា ឆ្នាំ២០២៥ នៅភោជនីយដ្ឋានឆ្នេរថ្មី ឯកឧត្តម ម៉ាង ស៊ីណេត អភិបាល នៃគណៈអភិបាល ខេត្តព្រះសីហនុ និងឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ (កសស) រួមទាំង ថ្នាក់ដឹកនាំ សាលាខេត្តព្រះសីហនុ និងកសស បានទទួលស្វាគមន៍ ក្នុងកិច្ចសំណេះសំណាលពិភាក្សាការងារ ក្នុងពីធីទទួលទានអាហារថ្ងៃត្រង់ នៃដំណើរទស្សនកិច្ច គណៈប្រតិភូទីក្រុងអ៊ូស៊ី ខេត្តជាំងស៊ូ នៃសាធារណរដ្ឋប្រជាមានិតចិន មកកាន់ ខេត្តព្រះសីហនុ ដឹកនាំដោយ លោក Zhao Jianjun អភិបាល នៃរដ្ឋាភិបាលប្រជាជនទីក្រុងអ៊ូស៊ី អមដំណើរដោយ លោក Chen Jiangang ប្រធានក្រុមប្រឹក្សាភិបាល នៃក្រុមហ៊ុនតំបន់សេដ្ឋកិច្ចពិសេសក្រុងព្រះសីហនុ

Welcoming the delegation visit of Wuxi City of Jiangsu Province of the People’s Republic of China to Preah Sihanouk Province
New Beach Restaurant : On Wednesday noon, 21st May 2025, at New Beach Restaurant, His Excellency Mang Sineth, Governor of Preah Sihanouk Provincial Municipality, and His Excellency Lou Kim Chhun, Delegate of the Royal Government of Cambodia in charge as Chairman and CEO of Sihanoukville Autonomous Port (PAS) and Management of Preah Sihanouk Provincial Municipality and PAS, hosted a lunch meeting for welcoming the delegation visit of Wuxi City of Jiangsu Province of the People’s Republic of China to Preah Sihanouk Province, led by Mr. Zhao Jianjun, Mayor of Wuxi Municipal People’s Government, accompanied by Mr. Chen Jiangang, President of Sihanoukville Special Economic Zone