កិច្ចពិភាក្សាការងារគ្រប់គ្រង និងប្រតិបត្តិការចំណតផែកុងតឺន័រ ជាមួយប្រធានក្រុមជំនាញការ OCDI
កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ (កសស)៖ នៅវេលាម៉ោង ១៦៖០០នាទីរសៀល ថ្ងៃព្រហស្បតិ៍ ១០ កើត ខែភទ្របទ ឆ្នាំរោង ឆស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៨ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី១២ ខែកញ្ញា ឆ្នាំ២០២៤ នៅសាលប្រជុំតូច កសស  ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជាទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័តក្រុង ...
នៅកញ្ញា ១៣, 2024
កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ (កសស)៖ នៅវេលាម៉ោង ១៦៖០០នាទីរសៀល ថ្ងៃព្រហស្បតិ៍ ១០ កើត ខែភទ្របទ ឆ្នាំរោង ឆស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៨ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី១២ ខែកញ្ញា ឆ្នាំ២០២៤ នៅសាលប្រជុំតូច កសស  ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជាទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ និងលោក Koichi Miyake  ប្រធានក្រុមជំនាញការ  JICA បានជួបពិភាក្សាការងារស្តីពីនិន្នាការកំណើនកុងតឺន័រឆ្លងកាត់ កសស និងយុទ្ធសាស្រ្តគ្រប់គ្រង និងប្រតិបត្តិការចំណតផែកុងតឺន័រ

Discussed on the current trend of the increase of Container Throughput at PAS and the Management and Operation Strategy
Sihanoukville Autonomous Port (PAS): At 6:00 PM on Thursday, 12th September 2024, at the venue of PAS Meeting Room, His Excellency Lou Kim Chhun, Delegate of the Royal Government of Cambodia in charge as Chairman and CEO of Sihanoukville Autonomous Port and Mr. Koichi Miyake, a Team Leader of JICA’s Expert Team, has discussed on the current trend of the increase of Container Throughput at PAS and the Management and Operation Strategy of Container Terminal