កិច្ចប្រជុំក្រុមអនុវត្តន៍គម្រោង លើកទី ៥ នៃគម្រោងអភិវឌ្ឍន៍សមត្ថភាពការគ្រប់គ្រង និងប្រតិបត្តិការចំណតផែកុងតឺន័រ នៅកំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ (ដំណាក់កាលទី ៣)
កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ (កសស) នាវេលាម៉ោង ០៣:០០ រសៀល ថ្ងៃអង្គារ ៩កើត ខែកក្តិក ឆ្នាំថោះ បញ្ចស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៧ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី២១ ខែវិច្ឆិកា ឆ្នាំ២០២៣ នៅសាលប្រជុំធំ កសស៖ ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជាទទួលបន្ទុកជា ប្រធានអគ្គនាយកកំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ ព្រមទាំងថ្នាក់ដឹកនាំ កសស និង លោក Koichi Miyake ប្រធានក្រុមការងារអ្នកជំនាញ JICA បានរៀបចំកិច្ចប្រជុំក្រុមអនុវត្តន៍គម្រោង លើកទី ៥ នៃគម្រោងអភិវឌ្ឍន៍សមត្ថភាពការគ្រប់គ្រង និងប្រតិបត្តិការចំណតផែកុងតឺន័រ នៅកំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ (ដំណាក់កាលទី ៣)

Meeting of Project Implementation Unit (PIU) of the Project for Capacity Development on Container Terminal Management and Operation in Sihanoukville Port (Phase 3)
Sihanoukville Autonomous Port (PAS) At 3:00 PM on Tuesday, 21th November 2023: at the venue of PAS conference Room, His Excellency Lou Kim Chhun, Delegate of the Royal Government in charge as Chairman and CEO of Sihanoukville Autonomous Port and PAS Management Team, held a meeting with Mr. Koichi Miyake, Team Leader JICA Expert for discussion on the 5th Meeting of Project Implementation Unit (PIU) of the Project for Capacity Development on Container Terminal Management and Operation in Sihanoukville Port (Phase 3)