ទទួលស្វាគមន៍ដំណើរទស្សនកិច្ចសិក្សារបស់សិក្ខាកាមចំនួន ២៥ រូប នៃវគ្គការទូតសេដ្ឋកិច្ច របស់ក្រសួងការបរទេស និងសហប្រតិបត្តិការអន្តរជាតិ ដឹកនាំដោយ ឯកឧត្តម ចឺយ វិចិត្ត ប្រធានវិទ្យាស្ថានជាតិការទូត និងទំនាក់ទំនងអន្តរជាតិ
កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ (កសស) នាវេលាម៉ោង ១០:៣០ នាទីព្រឹក ថ្ងៃសៅរ៍ ៣ កើត ខែស្រាពណ៍ ឆ្នាំថោះ បញ្ចស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៧ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី១៩ ខែសីហា ឆ្នាំ២០២៣ នៅសាលប្រជុំធំ កសស ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា...
សីហា ១៩, 2023
កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ (កសស) នាវេលាម៉ោង ១០:៣០ នាទីព្រឹក ថ្ងៃសៅរ៍ ៣ កើត ខែស្រាពណ៍ ឆ្នាំថោះ បញ្ចស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៧ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី១៩ ខែសីហា ឆ្នាំ២០២៣ នៅសាលប្រជុំធំ កសស ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ និងថ្នាក់ដឹកនាំ​កសស បានទទួលស្វាគមន៍ដំណើរទស្សនកិច្ចសិក្សារបស់សិក្ខាកាមចំនួន ២៥ រូប នៃវគ្គការទូតសេដ្ឋកិច្ច របស់ក្រសួងការបរទេស និងសហប្រតិបត្តិការអន្តរជាតិ ដឹកនាំដោយ ឯកឧត្តម ចឺយ វិចិត្ត ប្រធានវិទ្យាស្ថានជាតិការទូត និងទំនាក់ទំនងអន្តរជាតិ នៃក្រសួងការបរទេស និងសហប្រតិបត្តិការអន្តរជាតិ ក្នុងគោលបំណងសិក្សាស្វែងយល់អំពី សក្តានុពល វឌ្ឍនភាព និងការអភិវឌ្ឍរបស់ កសស ជាពិសេស ការចូលរួមចំណែករបស់ កសស ក្នុងការអភិវឌ្ឍសេដ្ឋកិច្ចកម្ពុជា

Welcomed a visit of 25 students of Economic Diplomacy Course of the Ministry of Foreign Affairs and International Cooperation, led by His Excellency Cheuy Vichet,
Sihanoukville Autonomous Port (PAS) At 10:30 AM on Satuday, 19th August 2023, at the venue of PAS Conference Room, His Excellency Lou Kim Chhun, Delegate of the Royal Government of Cambodia in charge as Chairman and CEO ...
August 19, 2023
Sihanoukville Autonomous Port (PAS) At 10:30 AM on Satuday, 19th August 2023, at the venue of PAS Conference Room, His Excellency Lou Kim Chhun, Delegate of the Royal Government of Cambodia in charge as Chairman and CEO of Sihanoukville Autonomous Port and PAS Management, welcomed a visit of 25 students of Economic Diplomacy Course of the Ministry of Foreign Affairs and International Cooperation, led by His Excellency Cheuy Vichet, President of National Institute of Diplomacy and International Relations of the Ministry of Foreign Affairs and International Cooperation, in purpose to learn about PAS’s potentials, progress and developments, especially PAS’s contribution to Cambodia`s economic development