កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ និងលោក ព្រំ វន្ថា ប្រធាននាយកដ្ឋានសុវត្ថិភាពចរាចរណ៏ផ្លូវគោក តំណាងឯកឧត្តម ឈួន វ៉ន់ អគ្គនាយក អគ្គនាយកដ្នានដឹកជញ្ជូនផ្លូវគោក បានបើកវគ្គបណ្តុះបណ្តាល ស្តីពីសុវត្ថិភាពចរាចរណ៍ផ្លូវគោក ដល់សមាជិក សមាជិកា សសយក
កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ (កសស) នៅវេលាម៉ោង ៨ ព្រឹក ថ្ងៃអង្គារ ៣ កើត ខែបឋមាសាឍ ឆ្នាំថោះ បញ្ចស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៧ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី២០ ខែមិថុនា ឆ្នាំ២០២៣ នៅសាលប្រជុំធំ កសស លោក ថៃ ឬទ្ធី អគ្គនាយករង ទទួលបន្ទុកអាជីវកម្ម ប្រធាន សសយក ផ្នែកកំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ តំណាង ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ និងលោក ព្រំ វន្ថា ប្រធាននាយកដ្ឋានសុវត្ថិភាពចរាចរណ៏ផ្លូវគោក តំណាងឯកឧត្តម ឈួន វ៉ន់ អគ្គនាយក អគ្គនាយកដ្នានដឹកជញ្ជូនផ្លូវគោក បានបើកវគ្គបណ្តុះបណ្តាល ស្តីពីសុវត្ថិភាពចរាចរណ៍ផ្លូវគោក ដល់សមាជិក សមាជិកា សសយក ផ្នែកកំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ

Held a training course regarding Road Safety for members of Union of Youth Federations of Cambodia (U.Y.F.C) Section of Sihanoukville Autonomous Port
Sihanoukville Autonomous Port (PAS) At 8 AM on Tuesday, 20th June 2023, at the venue of PAS Conference Room, Mr. Thay Rithy, Deputy Director-General in charge of Business and Head of U.Y.F.C Section of Sihanoukville Autonomous Port, a representative on behalf of His Excellency Lou Kim Chhun, Delegate of the Royal Government of Cambodia in charge as Chairman and CEO of Sihanoukville Autonomous Port and Mr. Prum Vantha, Director of Road Safety Department, a representative on behalf of His Excellency Chhoun Vorn, General-Director of Road Transportation General Department, held a training course regarding Road Safety for members of Union of Youth Federations of Cambodia (U.Y.F.C) Section of Sihanoukville Autonomous Port