យុទ្ធនាការចាក់វ៉ាក់សាំងបង្ការជម្ងឺកូវីដ-១៩ (ដូសជំរុញ) ជូននិយោជិត-កម្មករ និងក្រុមគ្រួសារ របស់ កសស ក្រោមការណែនាំរបស់ ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ
កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ (កសស) នៅថ្ងៃអង្គារ ៥កើត ខែបុស្ស ឆ្នាំខាល ចត្វាស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៦ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី២៧ ខែធ្នូ ឆ្នាំ២០២២ កសស បានសហការជាមួយ មន្ទីរសុខាភិបាល ខេត្តព្រះសីហនុ ដើម្បីរៀបចំយុទ្ធនាការចាក់វ៉ាក់សាំងបង្ការជម្ងឺកូវីដ-១៩ (ដូសជំរុញ) ជូននិយោជិត-កម្មករ និងក្រុមគ្រួសារ របស់ កសស ក្រោមការណែនាំរបស់ ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ។ យុទ្ធនាការចាក់វ៉ាក់សាំងបង្ការជម្ងឺកូវីដ-១៩ (ដូសជំរុញ) នេះមានដំណើរការប្រកបដោយភាពជោគជ័យ និងជាពិសេស វិធានការសុខភាពរបស់ក្រសួងសុខាភិបាល "៣ កុំ និង ៣ ការពារ" ត្រូវបានអនុវត្តដោយមានប្រសិទ្ធិភាព

PAS cooperated with Provincial Health Department of Preah Sihanouk to organize a Covid-19 vaccination campaign (a booster dose) for PAS employees, staff and families
/27-12-2022%2001.jpeg)
/27-12-2022%2002.jpeg)
/27-12-2022%2003.jpeg)
/27-12-2022%2004.jpeg)
/27-12-2022%2005.jpeg)
/27-12-2022%2007.jpeg)
/27-12-2022%2008.jpeg)
/27-12-2022%2009.jpeg)
/27-12-2022%2010.jpeg)
/27-12-2022%2011.jpeg)
Sihanoukville Autonomous Port (PAS). On Tuesday, 27th December 2022, PAS cooperated with Provincial Health Department of Preah Sihanouk to organize a Covid-19 vaccination campaign (a booster dose) for PAS employees, staff and families, instructed by His Excellency Lou Kim Chhun, Delegate of the Royal Government of Cambodia in charge as Chairman and CEO of Sihanoukville Autonomous Port ...