ការរៀបចំអង្គប្រជុំ ( ដោយផ្ទាល់ និងតាមរយៈប្រព័ន្ធអនឡាញ) របស់គណៈកម្មការសម្របសម្រួលរួម លើកទី១ នៃគម្រោងអភិវឌ្ឍន៍សមត្ថភាពលើការងារគ្រប់គ្រង និងប្រតិបត្តិការចំណតផែកុងតែន័រនៅកំពង់ផែក្រុងព្រះសីហនុ (ដំណាក់កាលទី ៣)
នៅវេលាម៉ោង ៣ រសៀល ថ្ងៃចន្ទ ១៣រោច ខែជេស្ឋ ចត្វាស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៦ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី២៧ ខែមិថុនា ឆ្នាំ២០២២ នៅសាលប្រជុំធំ កសស: លោក ថៃ ឬទ្ធី អគ្គនាយករងទទួលបន្ទុកអាជីវកម្ម កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ តំណាង ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ ...
កក្កដា ០១, 2022
នៅវេលាម៉ោង ៣ រសៀល ថ្ងៃចន្ទ ១៣រោច ខែជេស្ឋ ចត្វាស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៦ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី២៧ ខែមិថុនា ឆ្នាំ២០២២ នៅសាលប្រជុំធំ កសស: លោក ថៃ ឬទ្ធី អគ្គនាយករងទទួលបន្ទុកអាជីវកម្ម កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ តំណាង ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ រួមទាំងថ្នាក់ដឹកនាំ កសស បានរៀបចំអង្គប្រជុំ ( ដោយផ្ទាល់ និងតាមរយៈប្រព័ន្ធអនឡាញ) របស់គណៈកម្មការសម្របសម្រួលរួម លើកទី១ នៃគម្រោងអភិវឌ្ឍន៍សមត្ថភាពលើការងារគ្រប់គ្រង និងប្រតិបត្តិការចំណតផែកុងតែន័រនៅកំពង់ផែក្រុងព្រះសីហនុ (ដំណាក់កាលទី ៣)  ជាមួយតំណាងក្រសួងសាធារណការ និងដឹកជញ្ជូន តំណាងអគ្គនាយកដ្ឋានគយ និងរដ្ឋាករ តំណាងអគ្គនាយកដ្ឋានពន្ធដារ តំណាងការិយាល័យ JICA ប្រចាំប្រទេសកម្ពុជា និងក្រុមជំនាញការ JICA  ។

The 1st Joint Coordination Committee Meeting (and online) of the Project for Capacity Development on Container Terminal Management and Operation in Sihanoukville Port (Phase 3)
At 3 PM on Monday 27th June 2022 at the Venue of PAS Conference Room, Mr. Thay RITHY, Deputy-Director General in charge of Business Division of Sihanoukville Autonomous Port, on behalf of His Excellency, Lou Kim CHHUN, Delegate of the Royal Government of Cambodia in charge as Chairman and CEO of Sihanoukville Autonomous Port, and PAS Management held the 1st Joint Coordination Committee Meeting (and online) of the Project for Capacity Development on Container Terminal Management and Operation in Sihanoukville Port (Phase 3), with the representative of the Ministry of Public Works and Transport, representative of General Department of Customs and Excise, representative of General Department of Taxation, Senior representative of JICA Cambodia Office and JICA Experts Team.