កិច្ចប្រជុំជាមួយ ទីភ្នាក់ងារ JICA ប្រចាំកម្ពុជា នៅ កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ
កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ (កសស) ៖  នាវេលាម៉ោង ១០ ព្រឹក ថ្ងៃចន្ទ ១ រោច ខែភទ្របទ ឆ្នាំម្សាញ់ សប្តស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៩ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី៨ ខែកញ្ញា ឆ្នាំ២០២៥ នៅសាលប្រជុំតូច កសស ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ និងថ្នាក់ដឹកនាំ កសស បានបើកកិច្ចប្រជុំជាមួយ...
នៅកញ្ញា ០៩, 2025
កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ (កសស) ៖  នាវេលាម៉ោង ១០ ព្រឹក ថ្ងៃចន្ទ ១ រោច ខែភទ្របទ ឆ្នាំម្សាញ់ សប្តស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៩ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី៨ ខែកញ្ញា ឆ្នាំ២០២៥ នៅសាលប្រជុំតូច កសស ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ និងថ្នាក់ដឹកនាំ កសស បានបើកកិច្ចប្រជុំជាមួយ ទីភ្នាក់ងារ JICA ប្រចាំកម្ពុជា ដឹកនាំដោយ លោក SANUI Kazumasa ប្រធានតំណាង ទីភ្នាក់ងារ JICA ប្រចាំកម្ពុជា ស្តីពី កិច្ចការត្រៀមរៀបចំទទួលដំណើរទស្សនកិច្ច ប្រធានទីភ្នាក់ងារ JICA មកកាន់ កសស នៅថ្ងៃទី១២ ខែតុលា ឆ្នាំ២០២៥ ខាងមុខនេះ ក្នុងគោលបំណងស្វែងយល់ពី ប្រតិបត្តិការ សក្តានុពល វឌ្ឍនភាព និងការអភិវឌ្ឍរបស់ កសស

Held a meeting with JICA Cambodia Office, led by Mr. SANUI Kazumasa, Chief Representative of JICA Cambodia Office
Sihanoukville Autonomous Port (PAS) : At 10 AM on Monday, 8th September 2025, at the venue of PAS Meeting Room, His Excellency Lou Kim Chhun, Delegate of the Royal Government of Cambodia in charge as Chairman and CEO of Sihanoukville Autonomous Port and PAS Management, held a meeting with JICA Cambodia Office, led by Mr. SANUI Kazumasa, Chief Representative of JICA Cambodia Office, regarding a preparation to welcome a visit of Mr. President of JICA to PAS on the upcoming date of 12th October 2025, in purpose to learn about PAS's operations, potentials, progress and developments