កិច្ចប្រជុំពិភាក្សាការងារ ជាមួយគណៈកម្មការ គយ និងភស្តុភារកម្មនៃសមាគមធុរកិច្ចជប៉ុនប្រចាំប្រទេសកម្ពុជា (JBAC) ដែលដឹកនាំដោយលោក TABEI Hideaki, General Manager of Mitsubishi Corporation
កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ (កសស)  នាវេលាម៉ោង ២ រសៀល ថ្ងៃសុក្រ ៩កើត ខែស្រាពណ៍ ឆ្នាំថោះ បញ្ចស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៧ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី២៥ ខែសីហា ឆ្នាំ២០២៣ នៅសាលប្រជុំធំ កសស ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ និងថ្នាក់ដឹកនាំ កសស បានបើកកិច្ចប្រជុំ...
សីហា ២៥, 2023
កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ (កសស)  នាវេលាម៉ោង ២ រសៀល ថ្ងៃសុក្រ ៩កើត ខែស្រាពណ៍ ឆ្នាំថោះ បញ្ចស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៧ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី២៥ ខែសីហា ឆ្នាំ២០២៣ នៅសាលប្រជុំធំ កសស ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ និងថ្នាក់ដឹកនាំ កសស បានបើកកិច្ចប្រជុំពិភាក្សាការងារ ជាមួយគណៈកម្មការ គយ និងភស្តុភារកម្មនៃសមាគមធុរកិច្ចជប៉ុនប្រចាំប្រទេសកម្ពុជា (JBAC)  ដែលដឹកនាំដោយលោក TABEI Hideaki, General Manager of Mitsubishi Corporation និងចូលរួមសង្កេតការណ៍ពីលោក TANINAI Ichitomo អនុប្រធានបេសកកម្មស្ថានទូតជប៉ុនប្រចាំប្រទេសកម្ពុជា ដើម្បីស្វែងយល់ពីប្រតិបត្តិការ និងឋបនីយភណ្ឌ របស់ កសស

held a discussion meeting with Customs and Logistics Committee of Japanese Business Association of Cambodia (JBAC) led by TABEI Hideaki
Sihanoukville Autonomous Port (PAS)  At 2 PM on Friday, 25th August 2023, at the venue of PAS Conference Room, His Excellency Lou Kim Chhun, Delegate of the Royal Government of Cambodia in charge as Chairman and CEO of Sihanoukville Autonomous Port and PAS Management Team, held ...
August 25, 2023
Sihanoukville Autonomous Port (PAS)  At 2 PM on Friday, 25th August 2023, at the venue of PAS Conference Room, His Excellency Lou Kim Chhun, Delegate of the Royal Government of Cambodia in charge as Chairman and CEO of Sihanoukville Autonomous Port and PAS Management Team, held a discussion meeting with Customs and Logistics Committee of Japanese Business Association of Cambodia (JBAC) led by TABEI Hideaki, General Manager of Mitsubishi Corporation and observed by Mr. TANINAI Ichitomo, Minister of the Embassy of Japan to the Kingdom of Cambodia, to learn about the operational performance and port infrastructures in Sihanoukville Autonomous Port