ដំណើរទស្សនកិច្ច និងសម្តែងការគួរសម នៃក្រុមហ៊ុនសាជីវកម្មវិស្វកម្មថាមពលចិន និងក្រុមហ៊ុនសាជីវកម្មវិស្វកម្មអគ្គិសនីចិន មកកាន់ កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ
កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ (កសស)៖ នាពេលព្រឹក ថ្ងៃពុធ ១២ រោច ខែមិគសិរ ឆ្នាំម្សាញ់ សប្តស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៩ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី១៧ ខែធ្នូ ឆ្នាំ២០២៥ នៅសាលប្រជុំតូច កសស ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ និងថ្នាក់ដឹកនាំ កសស បានទទួលស្វាគមន៍ ដំណើរទស្សនកិច្ចសម្តែងការគួរសម នៃក្រុមហ៊ុនសាជីវកម្មវិស្វកម្មថាមពលចិន និងក្រុមហ៊ុនសាជីវកម្មវិស្វកម្មអគ្គិសនីចិន ដឹកនាំដោយ ឯកឧត្តម សេនីឯក វង់ វន តំណាងថ្នាក់ដឹកនាំក្រុមហ៊ុនសាជីវកម្ម និង លោក Wang Zhao Hu នាយក នៃក្រុមហ៊ុនសាជីវកម្មវិស្វកម្មថាមពលចិន និងក្រុមហ៊ុនសាជីវកម្មវិស្វកម្មអគ្គិសនីចិន នៃភាគខាងជើង ក្នុងគោលបំណងស្វែងយល់ពី សក្តានុពល ប្រតិបត្តិការ វឌ្ឍនភាព និងការអភិវឌ្ឍរបស់ កសស

A courtesy delegation visit of China Energy Engineering Corporation and China Power Engineering Corporation, led by His Excellency Wong Won, Representative of Corporations Management
Sihanoukville Autonomous Port (PAS): On Wednesday morning, 17th December 2025, at the venue of PAS Meeting Room, His Excellency Lou Kim Chhun, Delegate of the Royal Government of Cambodia in charge as Chairman and CEO of Sihanoukville Autonomous Port, and PAS Management, received a courtesy delegation visit of China Energy Engineering Corporation and China Power Engineering Corporation, led by His Excellency Wong Won, Representative of Corporations Management, and Mr. Wang Zhao Hu, Director of Northern Region of China Energy Engineering Corporation and China Power Engineering Corporation, in purpose to learn about PAS's potentials, operations, progress and developments