កិច្ចប្រជុំស្វែងយល់ ពីស្ថានភាពអាជីវកម្មហិរញ្ញវត្ថុ និងគម្រោងអភិវឌ្ឍន៏ របស់កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ
កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ (កសស) ៖ នាថ្ងៃចន្ទ ១ រោច ខែភទ្របទ ឆ្នាំម្សាញ់ សប្តស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៩ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី៨ ខែកញ្ញា ឆ្នាំ២០២៥ នៅសាលប្រជុំតូច កសស កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ បានរៀបចំកិច្ចប្រជុំ ដើម្បីស្វែងយល់ ពីស្ថានភាពអាជីវកម្មហិរញ្ញវត្ថុ និងគម្រោងអភិវឌ្ឍន៏ របស់កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ ...
នៅកញ្ញា ១០, 2025
កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ (កសស) ៖ នាថ្ងៃចន្ទ ១ រោច ខែភទ្របទ ឆ្នាំម្សាញ់ សប្តស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៩ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី៨ ខែកញ្ញា ឆ្នាំ២០២៥ នៅសាលប្រជុំតូច កសស កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ បានរៀបចំកិច្ចប្រជុំ ដើម្បីស្វែងយល់ ពីស្ថានភាពអាជីវកម្មហិរញ្ញវត្ថុ និងគម្រោងអភិវឌ្ឍន៏ របស់កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ ក្រោមអធិបតីភាពរបស់ ឯកឧត្តមបណ្ឌិត អៀង ស៊ុនលី រដ្ឋលេខាធិការក្រសួងសេដ្ឋកិច្ច និងហិរញ្ញវត្ថុ និងឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ

Held a meeting on Study of Financial Business Status and Development Plans of Sihanoukville Autonomous Port
Sihanoukville Autonomous Port (PAS): On Monday, 08th September 2025, at the venue of PAS Meeting Room, Sihanoukville Autonomous Port held a meeting on Study of Financial Business Status and Development Plans of Sihanoukville Autonomous Port, presided over by His Excellency Dr. Eang Sunly, Secretary of State, Ministry of Economy and Finance, and His Excellency Lou Kim Chhun, Delegate of the Royal Government of Cambodia in charge as Chairman and CEO of Sihanoukville Autonomous Port. This meeting was also attended by Management Delegation of Ministry of Economy and Finance, and Management of Sihanoukville Autonomous Port