កិច្ចប្រជុំពិភាក្សាការងារ ជាមួយក្រុមហ៊ុន TOYOTA Cambodia Co., Ltd. នៅកំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ
នាវេលាម៉ោង ១០:៣០ នាទីព្រឹក ថ្ងៃពុធ ៥ កើត ខែស្រាពណ៍ ឆ្នាំម្សាញ់ សប្តស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៩ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី៣០ ខែកក្កដា ឆ្នាំ២០២៥ នៅសាលប្រជុំតូច កសស លោក ថៃ ឬទ្ធី អគ្គនាយករង ទទួលបន្ទុក...
កក្កដា ៣០, 2025
កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ (កសស) ៖​ នាវេលាម៉ោង ១០:៣០ នាទីព្រឹក ថ្ងៃពុធ ៥ កើត ខែស្រាពណ៍ ឆ្នាំម្សាញ់ សប្តស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៩ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី៣០ ខែកក្កដា ឆ្នាំ២០២៥ នៅសាលប្រជុំតូច កសស លោក ថៃ ឬទ្ធី អគ្គនាយករង ទទួលបន្ទុកអាជីវកម្ម តំណាង ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ និងថ្នាក់ដឹកនាំ កសស បានបើកកិច្ចប្រជុំពិភាក្សាការងារជាមួយ ក្រុមហ៊ុន TOYOTA Cambodia Co., Ltd. ដឹកនាំដោយ លោក កែវ វឌ្ឍនៈ នាយកគ្រប់គ្រងទូទៅផ្នែកលក់ និងទីផ្សារ នៃក្រុមហ៊ុន TOYOTA Cambodia Co., Ltd. ស្តីពី ប្រតិបត្តិការនាំចូលរថយន្តមកកាន់ កម្ពុជា តាមរយៈ កសស នាពេលខាងមុខ។

At 10:30 AM on Wednesday, 30th July 2025, at the venue of PAS Meeting Room, Mr. Thay Rithy, Deputy Director-General in charge of ...
Discussion meeting with TOYOTA Cambodia Co., Ltd
July 30, 2025
Sihanoukville Autonomous Port (PAS) : At 10:30 AM on Wednesday, 30th July 2025, at the venue of PAS Meeting Room, Mr. Thay Rithy, Deputy Director-General in charge of Business, Representative of His Excellency Lou Kim Chhun, Delegate of the Royal Government of Cambodia in charge as Chairman and CEO of Sihanoukville Autonomous Port and PAS Management, held a discussion meeting with TOYOTA Cambodia Co., Ltd., led by Mr. Keo Wathenac, General Manager of Sales and Marketing of TOYOTA Cambodia Co., Ltd., regarding operation of automobile import to Cambodia through PAS in the near future.