ការផ្តល់យោបល់លើគោលនយោបាយ បានធ្វើបឋកថា ស្តីពី “ការអភិវឌ្ឍភូមិសាស្រ្តនយោបាយ និងភូមិសាស្រ្តសេដ្ឋកិច្ច ក្រោមរជ្ជកាលលោកប្រធានាធិបតី ដូណាល់ត្រាំ ២.០”
នាវេលាម៉ោង ៩ ព្រឹក ថ្ងៃសុក្រ ៦ កើត ខែមិគសិរ ឆ្នាំរោង ឆស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៨ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី០៦ ខែធ្នូ ឆ្នាំ២០២៤ នៅសាលប្រជុំធំ កសស  កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ ឯកឧត្តម សាស្ត្រាចារ្យបណ្ឌិតសភាចារ្យ សុក ស៊ីផាន់ណា ទេសរដ្ឋមន្ត្រី ទទួលបន្ទុកបេសកកម្មពិសេស (កិច្ចការសេដ្ឋកិច្ច និងពាណិជ្ជកម្មពហុភាគី) ...
នាវេលាម៉ោង ៩ ព្រឹក ថ្ងៃសុក្រ ៦ កើត ខែមិគសិរ ឆ្នាំរោង ឆស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៨ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី០៦ ខែធ្នូ ឆ្នាំ២០២៤ នៅសាលប្រជុំធំ កសស  កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ ឯកឧត្តម សាស្ត្រាចារ្យបណ្ឌិតសភាចារ្យ សុក ស៊ីផាន់ណា ទេសរដ្ឋមន្ត្រី ទទួលបន្ទុកបេសកកម្មពិសេស (កិច្ចការសេដ្ឋកិច្ច និងពាណិជ្ជកម្មពហុភាគី) និងជាប្រធានគណៈកម្មាធិការផ្តល់យោបល់លើគោលនយោបាយ បានធ្វើបឋកថា ស្តីពី “ការអភិវឌ្ឍភូមិសាស្រ្តនយោបាយ និងភូមិសាស្រ្តសេដ្ឋកិច្ច ក្រោមរជ្ជកាលលោកប្រធានាធិបតី ដូណាល់ត្រាំ ២.០” ជូនចំពោះថ្នាក់ដឹកនាំកំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ  មន្ត្រីសាខគយនិងរដ្ឋាករកំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ  មន្ត្រីប៉ុស្តិច្រកទ្វារកំពង់ផែ និងមន្ត្រីសាលាខេត្តព្រះសីហនុ។

At 9 AM on Friday, 06th December 2024, at the venue of PAS Conference Room, Sihanoukville Autonomous Port organized a lecture regarding “Geo-Political and Geo-Economic Developments Under Mr. President Donald Trump, Reign 2.0” presided over by His Excellency ...
A lecture regarding “Geo-Political and Geo-Economic Developments Under Mr. President Donald Trump, Reign 2.0”
December 06, 2024
At 9 AM on Friday, 06th December 2024, at the venue of PAS Conference Room, Sihanoukville Autonomous Port organized a lecture regarding “Geo-Political and Geo-Economic Developments Under Mr. President Donald Trump, Reign 2.0” presided over by His Excellency Professor Bundit Sapheacha SOK Siphana, Juris Doctor, Ph.D, Docteur en Droit, Senior Minister in charge of Special Missions (Multilateral Trade and Economic Affairs) and Chairman of the Trade Policy Advisory Commission, and PAS Management, Officials of General Department of Customs and Excise, Officials of Immigration Police of International Sea Port, and Officials of Municipality of Preah Sihanouk Province.