ពិធីបាញ់កាំជ្រួច និងបង្ហោះគោម ក្នុងពេលរាត្រី ដើម្បីអបអរសាទរ ការបើកការដ្ឋានសាងសង់ព្រែកជីកហ្វូណនតេជោ
កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ (កសស) ៖ នាពេលរាត្រី ថ្ងៃចន្ទ ១ កើត ខែស្រាពណ៍ ឆ្នាំរោង ឆស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៨ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី៥ ខែសីហា ឆ្នាំ២០២៤ ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ និងថ្នាក់ដឹកនាំ បុគ្គលិក និយោជិក កសស បានរៀបចំពិធីបាញ់កាំជ្រួច និងបង្ហោះគោម ...
សីហា ០៦, 2024
កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ (កសស) ៖ នាពេលរាត្រី ថ្ងៃចន្ទ ១ កើត ខែស្រាពណ៍ ឆ្នាំរោង ឆស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៨ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី៥ ខែសីហា ឆ្នាំ២០២៤ ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ និងថ្នាក់ដឹកនាំ បុគ្គលិក និយោជិក កសស បានរៀបចំពិធីបាញ់កាំជ្រួច និងបង្ហោះគោម ដើម្បីអបអរសាទរ ការបើកការដ្ឋានសាងសង់ព្រែកជីកហ្វូណនតេជោ ដែលជាគម្រោងផ្តល់ផលប្រយោជន៍ដ៏មហាសាលដល់សង្គម-សេដ្ឋកិច្ចកម្ពុជា

Held a fireworks and lantern launching ceremony for a commencement of Funan Techo canal construction
Sihanoukville Autonomous Port (PAS) : At night-time on Monday, 5th August 2024, His Excellency Lou Kim Chhun, Delegate of the Royal Government of Cambodia in charge as Chairman and CEO of Sihanoukville Autonomous Port, and PAS Management, Employees, Staff, held a fireworks and ...
August 06, 2024
Sihanoukville Autonomous Port (PAS) : At night-time on Monday, 5th August 2024, His Excellency Lou Kim Chhun, Delegate of the Royal Government of Cambodia in charge as Chairman and CEO of Sihanoukville Autonomous Port, and PAS Management, Employees, Staff, held a fireworks and lantern launching ceremony for a commencement of Funan Techo canal construction, which is a project bringing great benefits to Cambodia’s society-economy