ដំណើរទស្សនកិច្ចនិស្សិតជំនាញបច្ចេកវិទ្យាព័ត៌មាន ចុះទស្សនកិច្ចនៅកំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ
កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ​ (កសស) ៖ នាម៉ោង ៩:៣០ នាទីព្រឹក ថ្ងៃសៅរ៍ ១១ រោច ខែចេត្រ ឆ្នាំរោង ឆស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៧ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី៤ ខែឧសភា ឆ្នាំ២០២៤ នៅសាលប្រជុំធំ កសស ក្រុមការងារនាយកដ្ឋានទីផ្សារ និងនាយកដ្ឋានព័ត៌មានវិទ្យា កសស បានទទួល ...
ឧសភា ០៤, 2024
ដំណើរទស្សនកិច្ចនិស្សិតជំនាញបច្ចេកវិទ្យាព័ត៌មាន ចុះទស្សនកិច្ចនៅកំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ។  កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ​ (កសស) ៖ នាម៉ោង ៩:៣០ នាទីព្រឹក ថ្ងៃសៅរ៍ ១១ រោច ខែចេត្រ ឆ្នាំរោង ឆស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៧ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី៤ ខែឧសភា ឆ្នាំ២០២៤ នៅសាលប្រជុំធំ កសស ក្រុមការងារនាយកដ្ឋានទីផ្សារ និងនាយកដ្ឋានព័ត៌មានវិទ្យា កសស បានទទួលស្វាគមន៍ដំណើរទស្សនកិច្ច នៃថ្នាក់ដឹកនាំ និងនិស្សិត ជំនាញបច្ចេកវិទ្យាព័ត៌មាន ចំនួន ៤៧ នាក់ មកពីសាកលវិទ្យាល័យបៀលប្រាយ ដឹកនាំដោយ លោក អ៉ីន វីរជ័យ សាកលវិទ្យាធិការង ក្នុងគោលបំណងស្វែងយល់អំពី ប្រព័ន្ធគ្រប់គ្រងកុងតឺន័រ នៅ កសស

Welcomed a visit of 47 management and students with major in Information Technology from Build Bright University
Sihanoukville Autonomous Port (PAS): At 9:30 AM, on Saturday, 4th May 2024, at the venue of PAS Conference Room, PAS Marketing Department Team and Information Technology Department Team, welcomed a visit of 47 management and students with major in Information Technology from Build Bright University, led by Mr. In Virachey, Vice President, in purpose to learn about container management system at PAS