ទទួលស្វាគមន៍ និងជួបពិភាក្សាការងារជាមួយ លោក TANINAI Ichitomo អនុប្រធានបេសកកម្ម នៃស្ថានទូតជប៉ុន ស្តីពីការស្នើសុំសិក្សាផែនការមេសម្រាប់ការអភិវឌ្ឍន៍កំពង់ផែក្រុងព្រះសីហនុ
កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ (កសស) នាវេលាម៉ោង ០៤:០០ រសៀល ថ្ងៃអង្គារ ១២រោច ខែបុស្ស ឆ្នាំថោះ បញ្ចស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៧ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី៦ ខែកុម្ភៈ ឆ្នាំ២០២៤ នៅសាលប្រជុំតូច កសស ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជាទទួលបន្ទុកជា ប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ ព្រមទាំងថ្នាក់ដឹកនាំ កសស ...
កុម្ភៈ ០៧, 2024
កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ (កសស) នាវេលាម៉ោង ០៤:០០ រសៀល ថ្ងៃអង្គារ ១២រោច ខែបុស្ស ឆ្នាំថោះ បញ្ចស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៧ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី៦ ខែកុម្ភៈ ឆ្នាំ២០២៤ នៅសាលប្រជុំតូច កសស ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជាទទួលបន្ទុកជា ប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ ព្រមទាំងថ្នាក់ដឹកនាំ កសស បានទទួលស្វាគមន៍ និងជួបពិភាក្សាការងារជាមួយ លោក TANINAI Ichitomo  អនុប្រធានបេសកកម្ម នៃស្ថានទូតជប៉ុន ស្តីពីការស្នើសុំសិក្សាផែនការមេសម្រាប់ការអភិវឌ្ឍន៍កំពង់ផែក្រុងព្រះសីហនុ នាពេលអនាគត

Welcomed and discussion meeting with Mr. TANINAI Ichitomo, Minister/Deputy Chief Mission of Embassy of Japan, related to the request for Feasibility Study on Master Plan
Sihanoukville Autonomous Port (PAS) At 4:00 PM on Tuesday, 6th February 2024 at the venue of PAS meeting Room, His Excellency Lou Kim Chhun, Delegate of the Royal Government of Cambodia in charge as Chairman and CEO of Sihanoukville Autonomous Port and PAS Management Team ...
February 07, 2024
Sihanoukville Autonomous Port (PAS) At 4:00 PM on Tuesday, 6th February 2024 at the venue of PAS meeting Room, His Excellency Lou Kim Chhun, Delegate of the Royal Government of Cambodia in charge as Chairman and CEO of Sihanoukville Autonomous Port and PAS Management Team, warmly welcomed  and discussion meeting with Mr. TANINAI Ichitomo, Minister/Deputy Chief Mission of Embassy of Japan, related to the request for Feasibility Study on Master Plan of the Future Development of Sihanoukville Port