កិច្ចប្រជុំពិភាក្សាការងារជាមួយនឹង ក្រុមហ៊ុន Inchape Shipping Service (Cambodia) Ltd. ស្តីពីការធ្វើប្រតិបត្តិការដឹកជញ្ជូនទំនិញឆ្លងកាត់ កសស
កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ (កសស) នាវេលាម៉ោង ១០ព្រឹក ថ្ងៃព្រហស្បតិ៍ ៤រោច ខែអស្សុជ ឆ្នាំថោះ បញ្ចស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៧ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី២ ខែវិច្ឆិកា ឆ្នាំ២០២៣ នៅសាលប្រជុំតូច កសស ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ ...
វិច្ឆិកា ០២, 2023
កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ (កសស) នាវេលាម៉ោង ១០ព្រឹក ថ្ងៃព្រហស្បតិ៍ ៤រោច ខែអស្សុជ ឆ្នាំថោះ បញ្ចស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៧ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី២ ខែវិច្ឆិកា ឆ្នាំ២០២៣ នៅសាលប្រជុំតូច កសស ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ និងថ្នាក់ដឹកនាំ កសស បានរៀបចំកិច្ចប្រជុំពិភាក្សាការងារជាមួយនឹង ក្រុមហ៊ុន Inchape Shipping Service (Cambodia) Ltd. ស្តីពីការធ្វើប្រតិបត្តិការដឹកជញ្ជូនទំនិញឆ្លងកាត់ កសស

Sihanoukville Autonomous Port (PAS) At 10 AM on Thursday, 2nd November 2023, at the venue of PAS Meeting Room, His Excellency Lou Kim Chhun, Delegate of the Royal Government of Cambodia in charge as Chairman and CEO of Sihanoukville Autonomous Port and PAS Management Team ...
Held a discussion meeting with Inchape Shipping Service (Cambodia) Ltd. regarding operation of goods shipping through PAS
November 02, 2023
Sihanoukville Autonomous Port (PAS) At 10 AM on Thursday, 2nd November 2023, at the venue of PAS Meeting Room, His Excellency Lou Kim Chhun, Delegate of the Royal Government of Cambodia in charge as Chairman and CEO of Sihanoukville Autonomous Port and PAS Management Team, held a discussion meeting with Inchape Shipping Service (Cambodia) Ltd. regarding operation of goods shipping through PAS