ទទួលស្វាគមន៍ ដំណើរទស្សនកិច្ចរបស់ គណៈប្រតិភូ ក្រសួងការបរទេស វៀតណាម ក្នុងគោលបំណងសិក្សាស្វែងយល់អំពី សក្តានុពល វឌ្ឍនភាព និងការអភិវឌ្ឍរបស់ កសស
កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ (កសស) នាវេលាម៉ោង ៣ រសៀល ថ្ងៃព្រហស្បតិ៍ ១២កើត ខែអស្សុជ ឆ្នាំថោះ បញ្ចស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៧ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី២៦ ខែតុលា ឆ្នាំ២០២៣ នៅសាលប្រជុំធំ កសស ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែ ...
តុលា ២៨, 2023
កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ (កសស) នាវេលាម៉ោង ៣ រសៀល ថ្ងៃព្រហស្បតិ៍ ១២កើត ខែអស្សុជ ឆ្នាំថោះ បញ្ចស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៧ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី២៦ ខែតុលា ឆ្នាំ២០២៣ នៅសាលប្រជុំធំ កសស ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ និងថ្នាក់ដឹកនាំ​កសស បានទទួលស្វាគមន៍ ដំណើរទស្សនកិច្ចរបស់ គណៈប្រតិភូ ក្រសួងការបរទេស វៀតណាម ក្នុងគោលបំណងសិក្សាស្វែងយល់អំពី សក្តានុពល វឌ្ឍនភាព និងការអភិវឌ្ឍរបស់ កសស

Welcomed a visit of Ministry of Foreign Affairs of Vietnam Delegations, in purpose to learn about PAS’s potentials, progress and developments
Sihanoukville Autonomous Port (PAS) At 3 PM on Thursday, 26th October 2023, at the venue of PAS Conference Room, His Excellency Lou Kim Chhun, Delegate of the Royal Government of Cambodia in charge as Chairman and CEO of Sihanoukville Autonomous Port ...
October 28, 2023
Sihanoukville Autonomous Port (PAS) At 3 PM on Thursday, 26th October 2023, at the venue of PAS Conference Room, His Excellency Lou Kim Chhun, Delegate of the Royal Government of Cambodia in charge as Chairman and CEO of Sihanoukville Autonomous Port and PAS Management, welcomed a visit of Ministry of Foreign Affairs of Vietnam Delegations, in purpose to learn about PAS’s potentials, progress and developments