ទទួលស្វាគមន៍ ដំណើរទស្សនកិច្ចរបស់ គណៈប្រតិភូសមាគមពាណិជ្ជកម្មអន្តរជាតិ នៃសាធារណរដ្ឋកូរ៉េ ដឹកនាំដោយ លោក Marn Ki Jeong អនុប្រធានសមាគម និងសមាគមអភិវឌ្ឍន៍អនាគតនៃឧបទ្វីបកូរ៉េ
កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ (កសស) នាវេលាម៉ោង ២ រសៀល ថ្ងៃអង្គារ ១២រោច ខែស្រាពណ៍ ឆ្នាំថោះ បញ្ចស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៧ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី១២ ខែកញ្ញា ឆ្នាំ២០២៣ នៅសាលប្រជុំតូច កសស ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ និងថ្នាក់ដឹកនាំ កសស បានទទួលស្វាគមន៍ ដំណើរទស្សនកិច្ចរបស់ គណៈប្រតិភូសមាគមពាណិជ្ជកម្មអន្តរជាតិ នៃសាធារណរដ្ឋកូរ៉េ ដឹកនាំដោយ លោក Marn Ki Jeong អនុប្រធានសមាគម និងសមាគមអភិវឌ្ឍន៍អនាគតនៃឧបទ្វីបកូរ៉េ ដឹកនាំដោយលោក Yeom Sung Jin អគ្គលេខាធិការ ដែលមានសមាសភាពចំនួន ១២ រូប អមដំណើរដោយ លោកជំទាវ ជ្រឹង បុទុមរង្សី ឯកអគ្គរាជទូតកម្ពុជា ប្រចាំសាធារណរដ្ឋកូរ៉េ ព្រមទាំងមន្ត្រីទូតកម្ពុជា ក្នុងគោលបំណងដើម្បីស្វែងយល់ពីវឌ្ឍនភាព និងការអភិវឌ្ឍកំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ

welcomed the visit of delegation of Korea International Trade Association (KITA), led by Mr. Marn Ki Jeong, Vice Chairman of KITA, and Future of the Korean Peninsula Development Association
Sihanoukville Autonomous Port (PAS) At 2 PM on Tuesday, 12th September 2023, at the venue of PAS Meeting Room, His Excellency Lou Kim Chhun, Delegate of the Royal Government of Cambodia in charge as Chairman and CEO of Sihanoukville Autonomous Port and PAS Management Team, welcomed the visit of delegation of Korea International Trade Association (KITA), led by Mr. Marn Ki Jeong, Vice Chairman of KITA, and Future of the Korean Peninsula Development Association, led by Mr. Yeom Sung Jin, Secretary General of FKPDA, consisting of 12 members, accompanied by Her Excellency Chring Botumrangsay, Ambassador of Cambodia to the Republic of Korea, along with Cambodian diplomatic officials, in purpose to learn about the progress and the development of Sihanoukville Autonomous Port