កិច្ចប្រជុំក្រុមប្រឹក្សាភិបាល អាណត្តិទី ៨ លើកទី៩ នៅសាលប្រជុំធំ កសស ក្រោមអធិបតីភាព ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ និងជាប្រធានក្រុមប្រឹក្សាភិបាល កសស អាណត្តិទី ៨
កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ  នៅវេលាម៉ោង ៩ ព្រឹក ថ្ងៃព្រហស្បតិ៍ ២ រោច ខែទុតិយាសាឍ ឆ្នាំថោះ បញ្ចស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៧ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី៣ ខែសីហា​ ឆ្នាំ២០២៣ កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ បានបើកកិច្ចប្រជុំក្រុមប្រឹក្សាភិបាល អាណត្តិទី ៨ លើកទី៩ នៅសាលប្រជុំធំ កសស ក្រោមអធិបតីភាព ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ...
សីហា ០៣, 2023
កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ  នៅវេលាម៉ោង ៩ ព្រឹក ថ្ងៃព្រហស្បតិ៍ ២ រោច ខែទុតិយាសាឍ ឆ្នាំថោះ បញ្ចស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៧ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី៣ ខែសីហា​ ឆ្នាំ២០២៣ កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ បានបើកកិច្ចប្រជុំក្រុមប្រឹក្សាភិបាល អាណត្តិទី ៨ លើកទី៩ នៅសាលប្រជុំធំ កសស ក្រោមអធិបតីភាព ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ និងជាប្រធានក្រុមប្រឹក្សាភិបាល កសស អាណត្តិទី ៨

Held the 9th session of the Board of Directors in its 8th Mandate at the venue of PAS Conference Room presided by His Excellency Lou Kim Chhun
Sihanoukville Autonomous Port  At 9 AM on Thursday 3rd July 2023, Sihanoukville Autonomous Port (PAS) held the 9th session of the Board of Directors in its 8th Mandate at the venue of PAS Conference Room presided by His Excellency Lou Kim Chhun, Delegate of the Royal Government of Cambodia in ...
August 03, 2023
Sihanoukville Autonomous Port  At 9 AM on Thursday 3rd July 2023, Sihanoukville Autonomous Port (PAS) held the 9th session of the Board of Directors in its 8th Mandate at the venue of PAS Conference Room presided by His Excellency Lou Kim Chhun, Delegate of the Royal Government of Cambodia in charge as Chairman and CEO of Sihanoukville Autonomous Port and Chairman of PAS Board of Directors in its 8th Mandate