កិច្ចប្រជុំក្រុមអនុវត្តន៍គម្រោងលើកទី ៤ នៃគម្រោងអភិវឌ្ឍន៍សមត្ថភាពលើការគ្រប់គ្រង និងប្រតិបត្តិការចំណតផែកុងតឺន័រនៅ កំពង់ផែក្រុងព្រះសីហនុ (ដំណាក់កាលទី ៣)
នាវេលាម៉ោង ៣ រសៀល ថ្ងៃ អង្គារ ១៥ កើត ខែទុតិយាសាឍ ឆ្នាំថោះ បញ្ចស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៧ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី ១ ខែសីហា ឆ្នាំ២០២៣ នៅសាលប្រជុំធំ កសស លោក ថៃ ឬទ្ធី អគ្គនាយករង ទទួលបន្ទុកអាជីវកម្ម តំណាង ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ និងថ្នាក់ដឹកនាំ កសស បានបើកកិច្ចប្រជុំក្រុមអនុវត្តន៍គម្រោងលើកទី ៤ នៃគម្រោងអភិវឌ្ឍន៍សមត្ថភាពលើការគ្រប់គ្រង និងប្រតិបត្តិការចំណតផែកុងតឺន័រនៅ កំពង់ផែក្រុងព្រះសីហនុ (ដំណាក់កាលទី ៣) ។

The 4th Meeting of Project Implementation Unit (PIU) of the Project for Capacity Development on Container Terminal Management and Operation in Sihanoukville Port (Phase 3)
At 3 pm on Tuesday, 1st August 2023, at the venue of PAS Conference Room, Mr. Thay Rithy, Deputy Director-General in charge of Business, a representative on behalf of His Excellency Lou Kim Chhun, Delegate of the Royal Government of Cambodia in charge as Chairman and CEO of Sihanoukville Autonomous Port and PAS Management Team, held the 4th Meeting of Project Implementation Unit (PIU) of the Project for Capacity Development on Container Terminal Management and Operation in Sihanoukville Port (Phase 3).