ថ្នាក់ដឹកនាំ កសស បានទទួលស្វាគមន៍ ដំណើរទស្សនកិច្ច គណៈប្រតិភូក្រសួងកសិកម្ម រុក្ខាប្រមាញ់ និងនេសាទ និងគណៈប្រតិភូចិន ក្នុងគោលបំណង ប្រមូលទិន្នន័យ និងស្វែងយល់អំពីខ្សែចង្វាក់ទំនិញកសិផល សម្រាប់ការនាំចូល និងនាំចេញ
កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ (កសស) នៅវេលាម៉ោង ១០ ព្រឹក ថ្ងៃព្រហស្បតិ៍ ១៤ រោច ខែពិសាខ ឆ្នាំថោះ បញ្ចស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៧ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី១៨ ខែឧសភា ឆ្នាំ២០២៣ នៅសាលប្រជុំតូច កសស ឯកឧត្តម លូ គឹមឈន់ ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័តក្រុងព្រះសីហនុ និងថ្នាក់ដឹកនាំ កសស បានទទួលស្វាគមន៍ ដំណើរទស្សនកិច្ច គណៈប្រតិភូក្រសួងកសិកម្ម រុក្ខាប្រមាញ់ និងនេសាទ និងគណៈប្រតិភូចិន ក្នុងគោលបំណង ប្រមូលទិន្នន័យ និងស្វែងយល់អំពីខ្សែចង្វាក់ទំនិញកសិផល សម្រាប់ការនាំចូល និងនាំចេញ នៅ កសស

Welcomed a visit of Delegation from the Ministry of Agriculture, Forestry, and Fisheries and Delegation of China in a purpose to collect data and study chain of agricultural products for export and import at PAS
Sihanoukville Autonomous Port (PAS) At 10 AM on Thursday, 18th May 2023, at the venue of PAS Meeting Room, His Excellency Lou Kim Chhun, Delegate of the Royal Government of Cambodia in charge as Chairman and CEO of Sihanoukville Autonomous Port and PAS Management Team, welcomed a visit of Delegation from the Ministry of Agriculture, Forestry, and Fisheries and Delegation of China in a purpose to collect data and study chain of agricultural products for export and import at PAS